Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
EceCigdem EceCigdem bana biraz bilgi verebilir misiniz ben şimdi 3. Regl günümdeyim hiç birşey kullanmıyorum ne önerirsiniz bu arada 4 aydır deniyoruz olmadı kontrole gittik eşim de bende sorun yok dendi erken dendi ve bana sadece çok istiyorsan prowomen K kullanabilirsin dedi doktor henüz almadım cunku pek kullanan yok sanırım o ilacı
Canim kelin ilaci olsa basina surermis :-) ogluma ilk ay hamile kaldim ben ikinci gebeligim olmadi bir sene doktorda ilk ay klomen ile hemen oldu oda nasip olmadi ama simdi tekrar deniyoruz geçen ay klomen kullandim olmadi bu ay da ilk defa kür denemeye calisiyorum iste. Bilen arkadaslar bize yardimci olacaklar insallah :KK200:

Geçen ay 2 gün geç oldum bu ay 4 gün erken geldi regl günüm çok umutluydum ama :KK43:
Bu arada aşılama yaptırmak hakkında bilginiz var mı hanı' 7 aylık evliyiz 4 aydır deniyoruz erken mi yada izin verirler mi hastane bu işlem için bize
Canım senın ıcın suan cok erken asılama zaten yapmaz doktorlar da.. klomen yada femara kullandın mı progeteron testı yaptın mı rahım fılmı cekıldın mı normalde rahım fılmını 1 yıl evlı olduktan sonra yapıyorlar ben doktoruma yalan soylemıstım 1 yılık evlı degıldım oyle dedım de rahım fılmı cekındım demem o kı asılama erken ama rahım fılmı cektırebılırsım 1 yılık evlıyım dersın

Çokk teşekkür ederimm, inş tüm isteyenlere en yakın zamanda nasip olsun:):)
Evlendikten sonra 3 ay istemedik, ama 2 yıllık evliyim. Son 4 aya kadar ne duysam yapıyordum, son 4-5 ay bişey yapmadım çabaladıkça ve bi sonuç görmeyince evliliğim biraz zarar görmeye başladı ben de bu işin peşini bıraktım
Gözün aydın canımmm, maşallah. inşallah sağlıkla kucağına alırsın. Bir sorun var mıydı PCO falan yoksa sebepsiz miydi canım

Bugun benim 11.gunum acaba yinede yesem mi 20. Gune kadar falan ben bu karisimi

Kızlar lütfen yardımcı olun adetime 2 gün var ve ina ılmaz şişkinlik sornu yaşıyorum, normalde adetime yakın kabızlık sorunu hiç olmazdı hatta boşaltım sistemim daha iyi çalıştığı içi adet olacagını anlardım ama bu ay öyle bişey yok aksine kabızım baya baya, karnım kocaman duruyor, bide gögsümde niraz şişlik var gibi bunlar belirtimi yada benim gibi yaşanlr oldumu...:işsiz:

Kızlar lütfen yardımcı olun adetime 2 gün var ve ina ılmaz şişkinlik sornu yaşıyorum, normalde adetime yakın kabızlık sorunu hiç olmazdı hatta boşaltım sistemim daha iyi çalıştığı içi adet olacagını anlardım ama bu ay öyle bişey yok aksine kabızım baya baya, karnım kocaman duruyor, bide gögsümde niraz şişlik var gibi bunlar belirtimi yada benim gibi yaşanlr oldumu...:işsiz:
Cnm benım bu konuyla ılgılı hıcbı bılgım yok sana yardımcı olamadım

Gözün aydın canımmm, maşallah. inşallah sağlıkla kucağına alırsın. Bir sorun var mıydı PCO falan yoksa sebepsiz miydi canım
Sebepsizdi, ben de biçok kez farklı farklı doktorlara gittim her şey yolunda ama sabredip beklemeniz lazım strestenr dediler

Evet belirti diye okumuştum ama, ben de bu ay bel ağrısı dışımda bişey yoktu, ne mide bulantısı, kasık ağrısı, baş dönmesi, kabızlık iştah açılması uykulukuk hiç bişey yok, hatta akıntım bile yok

Geçen ay 2 gün geç oldum bu ay 4 gün erken geldi regl günüm çok umutluydum ama :KK43:
Bu arada aşılama yaptırmak hakkında bilginiz var mı hanı' 7 aylık evliyiz 4 aydır deniyoruz erken mi yada izin verirler mi hastane bu işlem için bize
Daha çok yenisiniz böyle düşünüp gönlünü yorma, ben bir seneden fazla bekledim bi sorun yok dediler okadar çok doktora gittim ki eve git hamile kalınca gel artık dedi en son :)) stres vücut ph’ını çok etkiliyormuş o yüzden spermlerin vücutta kalma süresini kısaltıyormuş elinden geldiğince farklı şeylere de odaklan seni rahatlatan şeylerle vakit geçirebilirsin Allah gönlünüze göre versin ::)

Slm kizlar ben 7+6 günluk hamileyim kese var bebek yok 1 haftAda dha bekliyelim dedi doktorum neyapicagimi bilmiorum ekim 19da kurtaj olmustum yine ayni seyleri yasamaktan cok korkuyorum bnm gibi bisey yasayan varmi aranizda gozukurmu acaba bebegm

Slm kizlar ben 7+6 günluk hamileyim kese var bebek yok 1 haftAda dha bekliyelim dedi doktorum neyapicagimi bilmiorum ekim 19da kurtaj olmustum yine ayni seyleri yasamaktan cok korkuyorum bnm gibi bisey yasayan varmi aranizda gozukurmu acaba bebegm
10 haftalikken anca bebegi goren onlarca kadin var burada... ben de daha goremedin.. 6.haftadayim.. 4 ocaktan gorebilcem mi bakalim

Günaydın kızlar bugünde gelen giden yok dün regli olmam lazımdı. Bugün akıntım bile yok. Sabah yine test yaptım negatif :KK43: gece 5 de yaptım hemde testi. Rüyamda test yapıyordum iki çizgi çıkıyordu hamileyim diye nasıl sevinmiştim. Heycandan kalkıp hemen yaptım ama sonuç hüsran:KK42:

Günaydın kızlar bugünde gelen giden yok dün regli olmam lazımdı. Bugün akıntım bile yok. Sabah yine test yaptım negatif :KK43: gece 5 de yaptım hemde testi. Rüyamda test yapıyordum iki çizgi çıkıyordu hamileyim diye nasıl sevinmiştim. Heycandan kalkıp hemen yaptım ama sonuç hüsran:KK42:

Bnde yaptim negtif iki tne dun sbh vrdi nie nole oluyor ki bnde uzuldum canim adet gunum bu gun bnmde yapck bsey yok mlesef kc gcedr uyumuyrum testle ugrasp druyorum ama yok

X