Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba. Mart ayından beri hamilelik topiclerini okuyorum ancak yeni üye oldum.
Hamilelik hala nasip olmadı maalesef
Bat 26 Kasım beni de ekleyebilir misiniz
Merhaba canim hosgeldin ekledim senide. Insallah tez zamanda hamile diye yazariz yanina hepimizi

Kizlar bugun oglumun kandil gosterisi var oglen oraya gidecegim o yuzden bugun pek fazla buraya giremem malum ibadet gecesi. Herkese hayirli kandiller bol bol dua edin bu gece. Dualariniza hepimizi katmayi unutmayin ben hepinizi katacagim insallah...

Benim neden adet olacakmış gibi ağrılarım var acaba
Canim agrilardan net belirti olmuyor zaten. Ayni agri adet zamaninda haber veriyor olabiliyor yada hamileligide. Muhtemelen sen ayaklarindan usuttun o yuzden de agrin vazla olur. Ayaklarini sicak tuttukca agrin azalacaktir. Birde yukari kaldirip yatinca da azaliyor iyi geliyor

Tamam canım galiba üşütmüş olabilirim dediğin gibi. Yoksa daha çok var günüme

Kızlar merhaba. Mart ayından beri hamilelik topiclerini okuyorum ancak yeni üye oldum.
Hamilelik hala nasip olmadı maalesef
Bat 26 Kasım beni de ekleyebilir misiniz
seninle aynıyız. bizde marttan beri deniyoruz. çatlama iğnesi denedik olmadı. hsg çekildim tüplerim de temiz çıktı allahtan. hsgden sonra hamile kalanlar çok oluyormuş oyüzden 26 Kasımı bekliyorum bende test yapmak için. hakkımızda hayırlısı

Hsg Eylül’de çekildim ben de. Ekim’den çok umutluydum ama yine olmadı maalesef insallah senin olur. Eşimde de bende de problem Yok o yüzden tedavi de uygulamak istemiyor doktor Ben de diyorum en azından çatlatma iğnesi vursaydı da öyle deneseydik. Nerdeyse her ay doktordaydım ama ara verdim artık ocaga kadar gitmeyeceğim.

Bende aynı şekilde her ay gidiyorum. Biz çok istiyoruz diye doktor yardımcı olması için takviye ilaçlar verdi bu zamana kadar olmayın level atlıyoruz artık dedi ve aşılamaya karar verdik. ama bende 1-2 ay ara versem diye düşünüyorum aslında kararsızım yinede

Bu ay bos olan arkadaslar bat tarihlerinizi soyleyin ona göre listeyi guncelleyeyim

Ay insallahh canim ya. Ozel bisey yaptin mi yoksa sadece hap ile mi gelisti acaba

Ay insallahh canim ya. Ozel bisey yaptin mi yoksa sadece hap ile mi gelisti acaba
Yok canım özel bişey yapmadım sadece hapla böyle gelişme oldu çok şükür . Umarım devamı gelir . Doktor bi ilaç iğne falan vermicem bu şekilde hem yumurta fazlasıyla büyür hem de ikiz gebelik ihtimali artar dedi. İnşallah kendisi çatlar ve Meleğim gelir

Insallah canim dikkatli degerlendirin sizde ayaklarini kaldir uzun sure yat falan sakin hemen kalkma 5 dk da durma fazla dur. Ayaklarini ve belini sicak tut. Esine de keciboynuzunu kullan da daha da iyi olsun hemen tutsun insallahhhhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…