Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Belirtilerimde gogus hassasiyeti ve sismesi.kasik agrisi.geceleri huzursuz uyuma.ani ates basmalari ama elim ayagim buz gibiydi genelde.atesim 36.7 den 36.8 36.9 seklinde artti ve hala 36.9 da devam ediyor.hafif mide bulantisi.halsizlik yorgunluk.surekli uyuma istegi.genelde su gibi bazende sut gibi akinti.kasikta batmalar ve doluluk hissi.geceleri gaz sancisiyla uyaniyordum halada oyle.aksamlari ozellikle cok siskinlik.birde geceleri acliktan uyuyamiyordum.aklima gelenler bunlar

MaşaAllah inşaAllah sağlıklıdr preesed jel nasl nerden alnyor

canım hayırlı olsun gözün aydın rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin inşallah

Insallah canim ben eczaneden aldim.soyledigin zaman getirtiyorlar
canım valla bütün belirtiler, hatta akıntının kıvamına varana kadar hepsi bende de var. Ve bende geçen gün o jeli araştırıyordum. iyi oldu sende de duyduğum bu ay olmazsa öbür aya onu alıp deneyeceğim inşallahhhhh. seninde hakkında hayırlısı canım benim

Amin canim insallah zaten senin belirtileri okudugumda bende diyordum aynisi diye :) bu jeli kullanip hamile kalan cok olmus.insallah sen ona gerek kalmadan bu ay hamilesindir :)

Kızlar benim test negatif maalesef :I
o kadar belirtiler uyuyorki aslında hala hasta olmamam da cabası :)
hakkımızda hayırlısı buymuş

Canım bat 23 aralık beni de eklermisin

Yok tatlım yanlız degılsın sen ne zamandır ıstıyosun cocuk
4 aydır istiyorum doktor sorun yok diyor bu ay mesela 4 tane yumurta olduğunu söyledi ama neden olmuyor anlamıyorum. Korunmasız ilişkide hemen olur sanıyordum hayaller alemindeymişim anladım. Hele ki burda uzun yıllar olmayanları gördükçe çok üzülüyorum her namazın ardından kendime ettiğim kadar burdaki kadınlara da dua ediyorum. Allah hepimize nasip etsin en kısa zamanda

Amınnn canım emın ol kı burdakı herkes bırbırıne dua edıyor rabbım duallarımız kabul etsın ınsallah bende oyle zqnedıyordum ılk ay olur demıstım ama oyle olmuyormus guzelll allahım hepımıze en yakın zamanda nasıp etsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…