Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
günaydın hayırlı cumalar kızlar ben sabah yine test yaptım bat 5 gün var yine terstemiz tek çizgi
Ben de son 6 gün kala erken gebelik testiyle yaptım hemde 3 kere hepside tek çizgi çıktı umudunuzu yitirmeyin Rabbim hiç ummadığınız anda mucizenizi verir inşallah bütün bebek isteyen anne adayları için geçerli bu istek.

Hadi yaaaaaaaa şimdi hamilemin peki? allahım inşallahhhhh öyledir. bu ay çok farklı hissediyorum ben kendimi inaşşalh psikolojik değildir

yok onu demek istememiştim hamilelik kanda ne zaman çıkar diye
doktorun yanındaydım o sıra saçmalamışım öğleden sonra çıkacak ayyyy çoğeycanlıı
canım reglin bugünse düşük oran bile olsa çıkar. reglinden önce öğrenen bile oldu. Oyüzden inşallah bebişin tutunmuştur

Hadi yaaaaaaaa şimdi hamilemin peki? allahım inşallahhhhh öyledir. bu ay çok farklı hissediyorum ben kendimi inaşşalh psikolojik değildir
Bende öyle hissediyorum adetime 1-2 gün var haftasonu araya girerse dayanamam bugün test yapsam mı diyorum acaba yapsam çıkar mı şu ann

Hamileyim 5 haftalık pazartesi doktora gideceğim.
Hayırlı uğurlu olsun inşallah sağ salim alırsın kucağına darısı bizlerin başına inşallah :) belirtilerin var mıydı nelerdi peki yardımcı olabilir misin bize biraz bende 2 gündür ishal durumu var baş dönmesi oluyor ara sıra kafam çok karışık

Aminn inşallah çok teşekkür ederim ama henüz aşılamanın üzerinden 5 gün geçtiği için iğne yanıltıyor olabilir diye pek ümitlenemiyorum, yine de her şeyin hayırlısı. İnşallah zamanı gelmiştir de rabbim cümlemize nasip eder tez vakitte anne olmayı

Amin inşallah bendede belirtiler var gibiydi ama hafif hafif regl sancıları yoklamaya başladı

Kizlar hamileysem size herseyi anlaticam demistim.hamileyim sagliklimi orasini Allah bilir ama sonucta hamileyimgelelim bu ay yaptiklarima biraz uzun olucak k.bakmayin
Adet bitiminde sut maydonoz bugday buharini yaptim 3 gun.1.ve 3.gun iliski oldu ve kendimi usutmedim.4.gun belime yaki yapistirdim.adet bitiminden sonra 1 hafta icinde 3 gun ara ara 3 damla adacayi yagi damlattim pamuga ve afedersiniz vajinama yerlestirdim ama iceriye degil agzina.iliskilerde preseed kullandim.hamileligi kolaylastirici jel.belime yastik koyup sabaha kadar yikanmadim tuvaletede gitmedim.adetin 2.gunu corekotu bal tarcin karisimini sabah aksam 1 tatli kasigi yedim.bal kestane bali olucak ilaclik yani.10 gun yedim bunu.esime keci boynuzu ozu icirdim sabah aksam.
Doktorun verdikleride klomen catlatma ignesi ve ostrojen ilaciydi.catlatma ignesini 5 aralikta oldum 3 5 6 7 9 gunleri birliktelik oldu.
Birde dini olarak cok dua ettim.meryem suresi okudum.yasin suresinin mubinleri var onlari okudum detay isteyene anlatabilirim.birde cumartesi edilen bir dua var.onu okuyunca diger cumartesiye kadar duan kabul oluyor Allahin izniyle bunuda yumurtlama haftama denk getircek sekilde okudum.1479 kere selamun kavlen min rabbir rahim okudum.once Rabbimin izniyle tabi sonra yaptiklarimla hamile kaldim cok sukur.yine detay isterseniz anlatabilirim.herkes hayirlisiyla hamile kalir insallah tez zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…