Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Belirtilerimde gogus hassasiyeti ve sismesi.kasik agrisi.geceleri huzursuz uyuma.ani ates basmalari ama elim ayagim buz gibiydi genelde.atesim 36.7 den 36.8 36.9 seklinde artti ve hala 36.9 da devam ediyor.hafif mide bulantisi.halsizlik yorgunluk.surekli uyuma istegi.genelde su gibi bazende sut gibi akinti.kasikta batmalar ve doluluk hissi.geceleri gaz sancisiyla uyaniyordum halada oyle.aksamlari ozellikle cok siskinlik.birde geceleri acliktan uyuyamiyordum.aklima gelenler bunlar:21:

Kizlar hamileysem size herseyi anlaticam demistim.hamileyim sagliklimi orasini Allah bilir ama sonucta hamileyim:anneadayı:gelelim bu ay yaptiklarima biraz uzun olucak k.bakmayin:KK48:
Adet bitiminde sut maydonoz bugday buharini yaptim 3 gun.1.ve 3.gun iliski oldu ve kendimi usutmedim.4.gun belime yaki yapistirdim.adet bitiminden sonra 1 hafta icinde 3 gun ara ara 3 damla adacayi yagi damlattim pamuga ve afedersiniz vajinama yerlestirdim ama iceriye degil agzina.iliskilerde preseed kullandim.hamileligi kolaylastirici jel.belime yastik koyup sabaha kadar yikanmadim tuvaletede gitmedim.adetin 2.gunu corekotu bal tarcin karisimini sabah aksam 1 tatli kasigi yedim.bal kestane bali olucak ilaclik yani.10 gun yedim bunu.esime keci boynuzu ozu icirdim sabah aksam.
Doktorun verdikleride klomen catlatma ignesi ve ostrojen ilaciydi.catlatma ignesini 5 aralikta oldum 3 5 6 7 9 gunleri birliktelik oldu.
Birde dini olarak cok dua ettim.meryem suresi okudum.yasin suresinin mubinleri var onlari okudum detay isteyene anlatabilirim.birde cumartesi edilen bir dua var.onu okuyunca diger cumartesiye kadar duan kabul oluyor Allahin izniyle bunuda yumurtlama haftama denk getircek sekilde okudum.1479 kere selamun kavlen min rabbir rahim okudum.once Rabbimin izniyle tabi sonra yaptiklarimla hamile kaldim cok sukur.yine detay isterseniz anlatabilirim.herkes hayirlisiyla hamile kalir insallah tez zamanda :anne:
MaşaAllah inşaAllah sağlıklıdr preesed jel nasl nerden alnyor

Kizlar hamileysem size herseyi anlaticam demistim.hamileyim sagliklimi orasini Allah bilir ama sonucta hamileyim:anneadayı:gelelim bu ay yaptiklarima biraz uzun olucak k.bakmayin:KK48:
Adet bitiminde sut maydonoz bugday buharini yaptim 3 gun.1.ve 3.gun iliski oldu ve kendimi usutmedim.4.gun belime yaki yapistirdim.adet bitiminden sonra 1 hafta icinde 3 gun ara ara 3 damla adacayi yagi damlattim pamuga ve afedersiniz vajinama yerlestirdim ama iceriye degil agzina.iliskilerde preseed kullandim.hamileligi kolaylastirici jel.belime yastik koyup sabaha kadar yikanmadim tuvaletede gitmedim.adetin 2.gunu corekotu bal tarcin karisimini sabah aksam 1 tatli kasigi yedim.bal kestane bali olucak ilaclik yani.10 gun yedim bunu.esime keci boynuzu ozu icirdim sabah aksam.
Doktorun verdikleride klomen catlatma ignesi ve ostrojen ilaciydi.catlatma ignesini 5 aralikta oldum 3 5 6 7 9 gunleri birliktelik oldu.
Birde dini olarak cok dua ettim.meryem suresi okudum.yasin suresinin mubinleri var onlari okudum detay isteyene anlatabilirim.birde cumartesi edilen bir dua var.onu okuyunca diger cumartesiye kadar duan kabul oluyor Allahin izniyle bunuda yumurtlama haftama denk getircek sekilde okudum.1479 kere selamun kavlen min rabbir rahim okudum.once Rabbimin izniyle tabi sonra yaptiklarimla hamile kaldim cok sukur.yine detay isterseniz anlatabilirim.herkes hayirlisiyla hamile kalir insallah tez zamanda :anne:

canım hayırlı olsun gözün aydın rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin inşallah :dua:

Insallah canim ben eczaneden aldim.soyledigin zaman getirtiyorlar
canım valla bütün belirtiler, hatta akıntının kıvamına varana kadar hepsi bende de var. Ve bende geçen gün o jeli araştırıyordum. iyi oldu sende de duyduğum bu ay olmazsa öbür aya onu alıp deneyeceğim inşallahhhhh. seninde hakkında hayırlısı canım benim:KK200::dua:

canım valla bütün belirtiler, hatta akıntının kıvamına varana kadar hepsi bende de var. Ve bende geçen gün o jeli araştırıyordum. iyi oldu sende de duyduğum bu ay olmazsa öbür aya onu alıp deneyeceğim inşallahhhhh. seninde hakkında hayırlısı canım benim:KK200::dua:
Amin canim insallah zaten senin belirtileri okudugumda bende diyordum aynisi diye :) bu jeli kullanip hamile kalan cok olmus.insallah sen ona gerek kalmadan bu ay hamilesindir :)

Buyrun kizlar aralik ayinda yapacagimiz testleri burdan paylasalim o zamana kadar da birlikte bekleyelim. Batlari alalimm. Bu ay catlatma ignesi kullanacagim rabbim hepimize hayirlisiyla nasip etsin insallah. Daha once ilk ignede olmustu bu ay da olsun hepinize de sans getirsin insallah :dua:
:dua::dua:
:KK200::KK200::KK200::anneadayı::anneadayı::anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

1. @gcm19944 :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  2. @duskapani :anneadayı::KK200: :emir_bebek:
  3. @Balpetegim31 :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  4. @Megatron20 :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  5. @aysenurkaya :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  6. @greyfurt_ :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  7. @umran80 :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  8. @ebr-u :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  9. @BbkBbk :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  10. @mltm_48 30 Kasım
  11. @mimmea 30 Kasım
  12. @pembepatiks :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  13. @limoncicegi41 4 Aralık
  14. @Oznurr26 :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  15. @Jklyyy 4 Aralık
  16. @Snrs 5 Aralık
  17. @sonbaharetkisi 5 Aralık
  18. @seheryeli77 5 Aralık
  19. @ISTANBULLUGELINN :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  20. @Duman77 :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  21. @dennisgo 7 Aralık
  22. @bebeqimyoldamrc 7 Aralık
  23. C Cemre0000 7 Aralık
  24. @Sem0510 9 Aralık
  25. @Laydidiana :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  26. @mirandaaaa 9 Aralık
  27. @duruasya 9 Aralık
  28. @yaprakali 10 Aralık
  29. @Sinemhat :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  30. @Adlinaa :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  31. @papatyam67 10 Aralık
  32. @Celine0719 11 Aralık
  33. @berrakca 11 Aralık
  34. @78duygu 11 Aralık
  35. BerraAksa_K BerraAksa_K 11 Aralık
  36. @Caglass 11 Aralık
  37. @Sogukkahve35 11 Aralık
  38. @MiyavKedi 12 Aralık
  39. @Yurdaa :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  40. @gamzeli_bebis 13 Aralık
  41. @ismihazan 13 Aralık
  42. @Serranin annesi 13 Aralık
  43. EceCigdem EceCigdem 13 Aralık
  44. @Siyene 13 Aralık
  45. @kays_ 13 Aralık
  46. @croiselle 14 Aralık
  47. @Platinus 15 Aralık
  48. @Gizemzi 15 Aralık
  49. @dvtb 15 Aralık
  50. @Kbra2214 15 Aralık
  51. @kartanesi64 15 Aralık
  52. @Cemileyavuz 16 Aralık
  53. @Valensiya 21 Aralık
  54. @damlaozcan0666 16 Aralık
  55. @bi prenses annesi 20 Aralık
  56. @sibelizim 21 Aralık
  57. zeydemor zeydemor 22 Aralık
  58. @sirkencubin 22 Aralık
  59. @mine2805 23 Aralık
  60. @Hipermetrop 24 Aralık
  61. @ReceL 25 Aralık
  62. suz35 suz35 26 Aralık
  63. @Kedilikadinn 27 Aralık
  64. @Kelebeksi 27 Aralık
  65. @Otherozge 27 Aralık
  66. @Bayankus06 28 Aralık
  67. @Glrabr 29 Aralık
  68. @croiselle 29 Aralık
  69. @Bifincankahve 30 Aralık
  70. @Masalim17 1 Ocak
  71. @lifedoesntwait 3 Ocak
  72. B Beray75 4 Ocak
  73. @ggul1212 5 Ocak
  74. @sacperisiii 9 Ocak
  75. @Edabk beklemede...
  76. @naz_edanaz beklemede...
Canım bat 23 aralık beni de eklermisin

Yok tatlım yanlız degılsın sen ne zamandır ıstıyosun cocuk
4 aydır istiyorum doktor sorun yok diyor bu ay mesela 4 tane yumurta olduğunu söyledi ama neden olmuyor anlamıyorum. Korunmasız ilişkide hemen olur sanıyordum hayaller alemindeymişim anladım. Hele ki burda uzun yıllar olmayanları gördükçe çok üzülüyorum her namazın ardından kendime ettiğim kadar burdaki kadınlara da dua ediyorum. Allah hepimize nasip etsin en kısa zamanda

4 aydır istiyorum doktor sorun yok diyor bu ay mesela 4 tane yumurta olduğunu söyledi ama neden olmuyor anlamıyorum. Korunmasız ilişkide hemen olur sanıyordum hayaller alemindeymişim anladım. Hele ki burda uzun yıllar olmayanları gördükçe çok üzülüyorum her namazın ardından kendime ettiğim kadar burdaki kadınlara da dua ediyorum. Allah hepimize nasip etsin en kısa zamanda
Amınnn canım emın ol kı burdakı herkes bırbırıne dua edıyor rabbım duallarımız kabul etsın ınsallah bende oyle zqnedıyordum ılk ay olur demıstım ama oyle olmuyormus guzelll allahım hepımıze en yakın zamanda nasıp etsın

X