Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
olsun gerekirse onları da olursun allah kadınlara doğum yapma gibi bi mucize bahşetmiş ki 40 insan kemiğinin kırılmasıyla aynı acıymış doğum yapmak. allah bunu bile biz kadınlara vermiş. herşeyin üstesinden geliriz. ama önce inanman lazım sonra eşinle birlikte çok iyi moralde olmanız lazım canım benim. ayrıca bende oldum rahim filmi hiç bişi hissetmedim anestesiyle yapıyolar gerekirse onuda yaptır canım aklından bütün şüpheler yok olsun adapte ol iyice

Çok korkuyorum canım yaa bildiğin gibi değil doktorlar da bu konuda hiç anlayışlı değil hele prof.lar ukala oluyor ve hiç insan halinden anlamıyorlar. Allah mecbur bırakmasın ama dediğin doğru söyluyorsun allah böyle bir mucizeyi kadına bahşettiyse dayanılır kadın zaten evlat sahibi olmak için herşeye katlanır ama suan ben normal yolla gebe olmaya çalışıyorum ve istediğim tek sey bu ay bu kanamaya rağmen bir mucize olması

Merhabalar bende 1 buçuk senedir gebelik istiyorum olmuyor bu ay bazı belirtiler var ayağa kalktığımda başım dönüyor bir defa midem bulandı dudağımda anlam veremediğim bi uçuk çıktı arada bir karnıma ağrı saplanıyor ve ishal durumu yaşadım sizce bunlar belirt olabilir mi?

Çok korkuyorum canım yaa bildiğin gibi değil doktorlar da bu konuda hiç anlayışlı değil hele prof.lar ukala oluyor ve hiç insan halinden anlamıyorlar. Allah mecbur bırakmasın ama dediğin doğru söyluyorsun allah böyle bir mucizeyi kadına bahşettiyse dayanılır kadın zaten evlat sahibi olmak için herşeye katlanır ama suan ben normal yolla gebe olmaya çalışıyorum ve istediğim tek sey bu ay bu kanamaya rağmen bir mucize olması

inşallahhhhhhhhh olur canım benim ama olmazsada pes etmek yok

hoşgeldin canım, regli günün nezaman? bu belirtilerle hamile olan çok arkadaşımız var inşallah sende hamişsindir.

hoşgeldin canım, regli günün nezaman? bu belirtilerle hamile olan çok arkadaşımız var inşallah sende hamişsindir.
İnşallah canım Allah hepimize tattırsın o duyguyu 2 gün kaldı reglıma yaşımda 21 gencim ama olmuyor bi türlü rahim filmi dahil her testi yaptırdım bi sıkıntı yok dediler

İnşallah canım Allah hepimize tattırsın o duyguyu 2 gün kaldı reglıma yaşımda 21 gencim ama olmuyor bi türlü rahim filmi dahil her testi yaptırdım bi sıkıntı yok dediler
evet canım benim ve burda bi çok arkadaşımızda olduğu gibi ve bi çok arkadaşımızda hamile kaldı aylar sonra. Oyüzden elbet olacak. Bende 11.aydır deniyorum. senin gibi her testi yaptım. Rabbim daha nasip etmedi. senin yaşın daha çok genç olur elbet sabret canım. Sen kaç yıllık evlisin nezamandır olmuyor bebeğin?

Bir buçuk senelik evliyim hiç korunmadık hemen istedik o zamandan bu zamana hala deniyoruz olmuyor maalesef idrar yolu enfeksiyonu ve mantar problemim var hep o yüzden mi olmuyor dedim ama doktorlar bu kadar geciktirmez diyorlar bilmiyorum canım kafam çok karışık iyice depresyona girdim kendimi buraya attım

canım öncelikle hakkınızda ne hayırlıysa o olsun. ama bu çocuk işi beyinde bitiyormuş inan. önce kendinizi toparlamanız lazım ondan sonra bebek. Mesela herşeyden önce çocuk için birlikte olmamak lazım. hiç düşünmediğin anda gerçekleşecek bak gör. Birde bitkisel kürler yapan çok arkadaş var burda onları okuyup bi kaç tanesi denemende yarar var canım

Çok teşekkür ederim canım bu ay7 hurmaya meryem suresi okudu annem onu yedim denedim haklısın zaten hep istemeyenler bi bakıyosun istemeden oldu düşünmeden oldu diyolar ne zaman bizde istemeyi stres yapmayı bırakırsak o zaman olur eminim inşallah bunu becerebiliriz

Kapı gibi negatif :) Daha artmaz artık olsaydı çıkardı diye düşünüyorum. Bu ay benden pas. Geri kalanlara bol şans

Eklentiler

• 18B65F14-CC60-4CF5-BBA0-FC0763F1C8B0.jpeg
    54,8 KB · Görüntüleme: 78
Canım durumlarımız aynıymıs bende 1,5 yıllık evlıyım ve bende de devamlı enfeksıyon mantar oluyor benımde doktorum bu engel degıl dıyor bızde hıc korunmadık en bastan ıstedık ama olmadı hala butun testler rahım fılmı falan hepıs yapıldı bı sorun yok dıyor doktorlar ınsallah rabbım hepımıze nasıp eder .. suan sen bı tedavı goruyormusun

Kizlarrr ben kendime inanamiyorum mormalde aksamlari zorla yemek yiyen ben 4 5 gündür deli gibi acıkıyorum biseyler yemek istiyorum. Daha var 1 hafta bata nasil gececk bu zaman inşallah soni hüsranla bitmez

3-4 aydır daha doktora gitmedim canım henüz bi tedaviye başlamadık sadece 1 ay çatlarma iğnesi vuruldum ondanda baya geçti zaten henüz bi tedavi görmedim ama ben bu enfeksiyon ve mantarında engel olabileceğini düşünüyorum

Vallah canım ben suan tedavı goruyorum pazar gunu catlatma ıgnesı oldum sımdı beklemedeyım.. doktoruma sordum benı kontrol etı enfeksıyonu yanı bu engel degıl dedı belkıde cok olamadıgı ıcın bılmıyorum ama her ay enfeksıyon oluyorum kusura bakma ama ılıskı sırasında da hep agrı oluyor o da mantardan bende ne yapacagımı bılmıyorum aslında sut baharı ıyı gelıyormus dedıler ama ben yapamadım suanda da tedavıye basladıgım ıcın yapamam ıstersen sen ınsallah adet olmasın ama eger olursan bunu yap derım cnm yınede sen bılırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…