Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım problemimiz aynı bende ne kadar tedavi görsemde sürekli yeniliyor süt buharını denedim ben 4-5 defa yaptım çok bi faydasını göremedim soğan kürünüde denedim oda biraz rahatlattı ancak sonra yeniden başa sarıyor illet bulaştı gitmek bilmiyor :)

Benimde bat 29 aralik ama yumurtlama yeni bitti. Yani belirtiyasamam imkansiz

Ne çok mantar sorunu yaşayan varmış okuyunca dedim yalnız değilmişim. Bende bir türlü çözüm bulamadım aylardır beyaz akıntı görmekten bıktım. Acaba diyorum olmaması mantardan mı?doktor bişe yapmaz dedi ama içim hiç rahat değil

Kızlar bende evde 5 tllik testlerden yaptım adetime dört gün var ve kopkoyu tek çizgi... umutlar bir dahaki aya kaldı

Her ne kadar yok deselerde genelde mantar ve enfeksiyonu olanlar biraz daha zorlanıyor gebe kalmakta tecrübeli arkadaşlar var mı enfeksiyon mantara karşı hamile kalan var mı bu sitede

Insallah bızde bı gun kurtuluruz bu ılleten.. nerde yasıyosun canım

Yok tatlım yanlız degılsın sen ne zamandır ıstıyosun cocuk

Kızlar benim de bat bugündü ama olmadım. Yalnız bir damla wc de pembe leke gördüm peçetede. Bilmiyorum artık. 3 senedir hiç hamile kalmadım. Tüp bebek bile yaptım olmadı. Kısmet.

Klomen artı progestan kullandım .bat 18 di gelmedi.test negatif. Boşuna içiyorum bu hapları aylardır..
Canım bende senle aynıyım cok yoruldum bu ılacları kullanıp ta sonucun kotu olmasından ama bu ay klomen kullanmadım femara kullandım o daha etkılıymıs tek yumurta olusturuyor ama daha kalıtelı oluyormus.. ınsallah adet olmasın gec dollenme olmus olabılır stres yapma kendıne en buyuk dusman stres zaten.. eger adet olursan da pes etmek yok yolla devam dojtorunla konus femara kullan suan ben beklemedeyım ama bı arkadasım cok ugrastı olmadı femaranın ılk ayında hamıle kaldı rabbım hepımıze nasıp etsın bıraz uzun oldu msjım

Ah aklımı çeldin bak şimdi femara alasım geldi :)benim takibinde olduğum bir dr yok . Her ay gittiğim ilgisiz dr lar yüzünden değiştiriyorum. Klomen kullanıyorum yumurta takibi istiyorum diyorum. Adam bana takip etsende büyücek etmesende önemli olan 21.gün progestron test sonucu Dedi. İnş seninkide tutar.sağlıklı bir bebeğin olur

Canım doktor kontrolunde o ılacı kullanman lazım ona gore.. ınsallah senın ıcınde hayırlısı olur tatlım nerde yasıyosu eger ıstanbuldaysan benım doktorumu onerebılırım cok ıyı bı doktor.. bende pazartesı o progesteron testını yapacagım

Bu arada coook sagollll ammmın ınnsallah bebegım benımledır 1,5 yıldır ugrasıyoruz.. rabbım ınsallah hepımıze tum ısteyenlere en yakın zamanda nasıp etsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…