Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
heheh çok tatlısın ya :KK56: bende duydum 3 ay içinde olan çocuklarda anormali yada çoğul doğum görülebiliyormuş. ama benim bırakalı tam 3 ay oldu zaten. bi de doktor öyle bi şey yok başla çalışmalara dedi öyle de niyet ettik zaten :KK22:

hadi bakalım hayırlısı senden kan testinin sonucunu bekliyoruz yarın heyecanla :)

Bugun gidicem canim.internette genelde sagliksiz gebelik boyle yavas artar yaziyor.insallah normale doner

üzme kendini hemen bu internette ne bela bişey aslında varya böle herşeyi okuyup kendi kendimize tehis koyup moral bozuyoruz. bugün bi bakmışsın yükselmiş sen duanı eksik etme bizimde dualarımız seninle :dua:

Dün gece regl sancısından uyuyamadım hatta yine olmadı diye ağladım bile ama hala regl olmadım bu kadar regl sancısı çekip hamile olduğunu öğrenen var mı test de yapamadım bir türlü aksiliklerden

arkadaşlar bende siz gibi hep kendimi dinliyorum elimde olmadan merak içindeyim
testimi 28 aralıkta yapacağım
genel olarak kasıklarımda ağrı var batma gibi
bu gün ilk defa ayakta bi yerde beklerken başım döndü çok tuhaf oldum
aranızda böyle baş dönmesi ve başka belirtiler yaşayan var mı
görelim bakalım bu belirtiler ne sonuç verecek
hadi hayırlısıı... :KK36:
Canım bende de belirti olarak baş dönmesi vardı. Hatta denge kaybı gibi birden elim ayağıma dolanıyordu. Normalde hiç öyle olmazdı bende meğersem hamileymişim. Birde göğüslerimde acayip şişkinlik ve acı var hala da var o. Ümitlendirmek istemem ama ilk belirti olarak baş dönmesi olduğu için bende dayanamadım yazmak istedim .:KK200:

:KK200:
:işsiz:
Benim 4. Hamilelik olacak bu olursa tabi :)
25 haftalık erken Doğum
Düşük
Dış gebelik :) yok yok bende.. diğerlerini hep gecikmenin 10. Günü öğrenmiştim ama o zaman geç yumurtluyordum normaldir.
Şimdi yumurtlama belli bakalım. Erken gebelik testi aldım ama Cuma yada Cumartesi gelir bana ancak. Sabah yine yaparım evdekilerden. Olumlu olursa zaten paylaşırım yoksa beklemeye devam :anne:
Bu arada bende gaz var belirti sayılırsa. 5/6 gündür fena :110:

Son düzenleme:
daha erken güzelim
ovulasyondan sonra 14 gün gecsin hele bi
beklemek çok zor biliyorum aklını başka yerlere ver
biz elimizden geleni yaptık takdir Allah'ın
vallahi çok zor burada erkenden öğrenen insanları duydukça insan gaza geliyor yoksa ilk defa bu kadar erken soktum aklıma. daha düne kadar düşünmemeye çalışıyordum sözde:KK17: kesinlikle katılıyorum takdir Allahın:dua:

Bende 4 gün gecikmeden sonra önce leke sonra yoğun koyu renkli ama daha akışkan halde gelince adet olduğumu düşünüp umutsuzluğa kapıldım. Yine de bir umut test yapmak istiyorum ama gereksiz dimi test yapmam kızlar :110::kızgın:

Bende 4 gün gecikmeden sonra önce leke sonra yoğun koyu renkli ama daha akışkan halde gelince adet olduğumu düşünüp umutsuzluğa kapıldım. Yine de bir umut test yapmak istiyorum ama gereksiz dimi test yapmam kızlar :110::kızgın:
Benim adet aynen bu şekilde geliyor ben böyle birşey yaşasaydım bu ayda olmadım derdim. Ama çok yoğun değilse bi kan testi yaptır canım belli olmaz. Burada bi arkadaş regli oldum bu ayda olmadı diyip 3 gün sonra hamileymişim yazdığını hatırlıyorum. Oyüzden kan testi kesin sonuç canım direk kan testi yaptır

Benim adet aynen bu şekilde geliyor ben böyle birşey yaşasaydım bu ayda olmadım derdim. Ama çok yoğun değilse bi kan testi yaptır canım belli olmaz. Burada bi arkadaş regli oldum bu ayda olmadı diyip 3 gün sonra hamileymişim yazdığını hatırlıyorum. Oyüzden kan testi kesin sonuç canım direk kan testi yaptır
Yaptırayım mı diyorsun canım bilmiyorum ki umutlanmak sonrasında negatif görmek bilirsiniz işte çok kötü bir duygu :KK43: yani 2 gündür devam ediyor mesela ama günde 1 ped o da düzgün dolmuyor yerleşme kanaması değil biliyorum ama yardımcı olacak çok insan var burda biliyorum oyüzden üye oldum ve danısmak istedim. Çikolata kistim var eşime bir kez semen testi yaptırdık sperm 1 çıktı canlı da 1 tabi sonra korkudan bir daha ne testi tekrarladık ne de doktora gidebildik oyüzden zor hamile kalabilmem biliyorum

Yaptırayım mı diyorsun canım bilmiyorum ki umutlanmak sonrasında negatif görmek bilirsiniz işte çok kötü bir duygu :KK43: yani 2 gündür devam ediyor mesela ama günde 1 ped o da düzgün dolmuyor yerleşme kanaması değil biliyorum ama yardımcı olacak çok insan var burda biliyorum oyüzden üye oldum ve danısmak istedim. Çikolata kistim var eşime bir kez semen testi yaptırdık sperm 1 çıktı canlı da 1 tabi sonra korkudan bir daha ne testi tekrarladık ne de doktora gidebildik oyüzden zor hamile kalabilmem biliyorum
canım seni çok iyi anlıyorum ama inan imkansız diye birşey yok herşey takdiri ilahi. Bu ay olmasa bile pes etmeyin. Kimler kimler mucizelere tanık oldu bir duysan oyüzden allah sizin içinde nasip olan bir zamanı bekliyor.:dua:

25 Aralık bat artık ezberledi herkes :)
Kan verdim şimdi sonucu 18:00’dan sonra alıcam.
Yarın Doğum günü var kuzenimin bol tepinmeli.
Varsa falan riske atmıyım yoksa da doğru düzgün eğleneyim bari :) çıkar mı acaba varsa :işsiz::işsiz::işsiz:

canım seni çok iyi anlıyorum ama inan imkansız diye birşey yok herşey takdiri ilahi. Bu ay olmasa bile pes etmeyin. Kimler kimler mucizelere tanık oldu bir duysan oyüzden allah sizin içinde nasip olan bir zamanı bekliyor.:dua:
İnşallah canım benim allah razı olsun güzel temennilerin iyi geldi allah seninde gönlündekileri nasip etsin inşallah. Allah bana da inşallah o mucizelerini nasip etsin biran önce

İnşallah canım benim allah razı olsun güzel temennilerin iyi geldi allah seninde gönlündekileri nasip etsin inşallah. Allah bana da inşallah o mucizelerini nasip etsin biran önce
Bak mesela tüplerinin ikisi de tıkalı olan bi arkadaşım var rahim filminde ilaçları defalarca göndermişler ilaçlar geri gelmiş hep. doktor tüp bebek bile zor demişti. ertesi ay kendiliğinden hamile olduğunu öğrendi. İnan böyle mucizeler çok allah kimseye aratmasın:dua::KK200:

Bak mesela tüplerinin ikisi de tıkalı olan bi arkadaşım var rahim filminde ilaçları defalarca göndermişler ilaçlar geri gelmiş hep. doktor tüp bebek bile zor demişti. ertesi ay kendiliğinden hamile olduğunu öğrendi. İnan böyle mucizeler çok allah kimseye aratmasın:dua::KK200:
İnanmıyorum gerçekten mi yaaaa :oha: o mucizelerden allah bana da nasip etsin ne olur ki valla artık hem umudum kalmadı ama hemde her ay adet dönemi umutlanıyorum canım bide ben çok korkuyorum alttan bile muayene olamıyorum oyüzden rahim filmi tüp bebek vs beni çok korkutuyor allahiniallah mecbur bırakmasın tek isteğim bu :cry:

X