Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
meraktan çatlıcamda ondan çoklu test aldım canım yapayımda rahatlayım belki çıkar 5-6 gün önce silik çıkanlar olmuştu ondan
Benimde 27si bat 2 gündür yapiyorum tesy tertemiz tek çizgi insallah erken olduğundan dolayı öyledir sipariş verdim yeni testlerim yarin gelir muhtemelen

günaydın canlar, bugün pek bi belirti hissetmiyorum. Akıntılarım sarımsı geliyor az az, sağ kasığım ağrıyor gazım sürekli var. Gecenin yarısı yine aç bi şekilde uyandım.sürekli bişiler yemek istiyorum ama bu geçen ayda olmuştu belki regliye yakın böyle oluyordur. onun dışında başkada birşey yok. Progestan ilacımın bugün son günü. Allah nasip eder inşallah bu ay

Benimde 27si bat 2 gündür yapiyorum tesy tertemiz tek çizgi insallah erken olduğundan dolayı öyledir sipariş verdim yeni testlerim yarin gelir muhtemelen
bence erken diye öyledir canım. Aslında ptesiden itibaren yapsak daha iyide işte ben sabredemiyorum

Benimde Bat 29 aralik. Ovulasyon günlerin nezamandi canim senin. 14-15-16 di benim. Degerlendirdik bakalim. Merak ediyorum cok catliycam meraktan. Ogluma hamile kaldigimi üc gün kala test yapmistim cikmisti. Simdi nolur bilmiyorum
düzensiz adet olduğum için bat tarihim belli olmaz ama

son adet 26 kasım
ovulasyon 16-17 aralık
bat ocak (belli değil)

kırmızılar gelmediyse hala umut vardır canım üzülme. olmazsa da bir daha deneriz pes etmek yok
sanırım biraz fazla kafa yoruyoruzz. Sürekli belirti araştırıyorum aa o da var bende bu da var diye moda giriyorum. olmayınca yıkım. belkide psikolojık tüm belirtiler. eskiden ne kolay hamile kalıyormuş herkes. şimdi nerdeyse tüm arkadaşlarım aynı sıkıntıları yaşıyor. Allahım hepimizin yüzünü güldürsün inş.

Sabah ilk idrarla normal test yaptım (erken test değil) kabak gibi tek çizgi :) ben kafa karışıklığı olmasın diye malum günler dışında korunmasız ilişki yaşamadım.
(Bat25Aralık)
O yüzden yavaş yavaş tükeniyor umutlar

Eskiden insanlar doğal besleniyormuşta ondan. Bizim şimdi yediğimiz herşey hormonlu illa birşeyimizde eksiklik oluyor. Rabbim hepimize yardım edecek inşallah. Bu ay senin zamanın değilmiş demekki bakalım allah nezaman nasip edecek ve evet kesinlikle katılıyorum. Ben 2-3 gün önceye kadar hiçbir şekilde dinlemedim kendimi regli yaklaştıkça heyecan yapıp bütün belirtileri yaşadım resmen bakalım ben 6- gün sonra neolacağım

umutlarımızı tüketmek yok. Allah yumurta oluşumuna izin verdiği sürece yola devam. halimize bin şükür. Vücudu yumurta üretmeyen,sprerm üretmeyen çok insan var. Biz şükür ki birlikte olup bebek tuttumu tutmadımı heyecanını yaşıyoruz. Oyüzden yılmak yok yola davem

bat yarın dün akşam test yaptım tertemiz bir tek çizgi
bende dayanamadım dün gece yaptım saçma sapan bi testti yani. ilk başta ıslanmadı renk çıkmadı filan , 5 dk sonra o gebelik olmasada çıkan fiks bir kırmızı varya.. o çıktı. güvenemedim ama diğer çizgide çıkmadı sonuçta

arkadaşlar bende siz gibi hep kendimi dinliyorum elimde olmadan merak içindeyim
testimi 28 aralıkta yapacağım
genel olarak kasıklarımda ağrı var batma gibi
bu gün ilk defa ayakta bi yerde beklerken başım döndü çok tuhaf oldum
aranızda böyle baş dönmesi ve başka belirtiler yaşayan var mı
görelim bakalım bu belirtiler ne sonuç verecek
hadi hayırlısıı...

belki de test bozuktu bi daha yap bence. senin gecikmen olur muydu normalde nasıldı döngün ?

canito benimde dediklerinin aynısı. artı 2 gündür gece kasıklarımda aşırı bi gazla uyanıyorum. su içip yatıyorum onun etkisi mi bilmiyorumda hep içiyordum yani

belki de test bozuktu bi daha yap bence. senin gecikmen olur muydu normalde nasıldı döngün ?
çooookk düzensizdi. hormon testleri yaptırdım sorun yok. doktor yumurtlama tembelliği dedi en son. doğum kontrol hapıyla düzene soktuk. 3 aydır BAT tan 5 hafta sonraki çarşambalar hasta olurum. o da dündü işte

yarın sabah kan vercem bakalım. spora da gidiyorum çünkü ne olduğumuzu bilelim

evet aman çok yorma kendini. ben eşimi bile yanıma yaklaştırmıyorum 1 haftadır. adam en sonunda isyan etti akşam daha gelmeden seni benden çaldı velet diye :) doğmamış çocuğa don biçme dedikleri bnmki de tam

doğum kontrol hapını bırakalı ne kadar oluyor. hapın bıraktıktan sonra 6 ay daha etkisi devam ediyor diyor bazı doktorlar seninki de öle birşey dedi mi ?

Canım ne kadar çok şey yaşamışsın çok güçlüsün.. Ben bu ay test almak istemiyorum aslında negatif görmekten o kadar yoruldum ki bu ay böyle geçsin önümüzdeki ay gün gün takip edeceğim gaz problemi bende de var birde sanki her yerim şişmiş gibi bilmiyorum inşallah bizde hamişler kervanındadırız

heheh çok tatlısın ya bende duydum 3 ay içinde olan çocuklarda anormali yada çoğul doğum görülebiliyormuş. ama benim bırakalı tam 3 ay oldu zaten. bi de doktor öyle bi şey yok başla çalışmalara dedi öyle de niyet ettik zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…