Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
26 sında canım bat günüm cumadan sonra yapıcam bende hergüne bir test :KK45: allahım inşallah bende hamileyimdir. Zaten bu ay diğer aylara göre değişikte hissediyorum kendimi rabbim nasip etsin artık:dua: erken mi acaba belirtileri hissetmek için? sen ne zaman hissetmeye başlamıştın?
Canım ben de senin belirtilerini yaşamıştım ve yumurtlamadan 5-6 gün sonra belirtileri hissetmeye başladım halsizlik yorgunluk vücudumda bi rahatsızlık vardı. Midemde yanma ve çok aç olmamam gerektiği halde aç hissetme midemde kazınma vardı. Bir de ayrıyeten şuanda da devam eden sarı akıntım vardı. Normal halimden çok farklı hissediyordum. İnşallah sen de hamilesindir:dua:

Canım ben de senin belirtilerini yaşamıştım ve yumurtlamadan 5-6 gün sonra belirtileri hissetmeye başladım halsizlik yorgunluk vücudumda bi rahatsızlık vardı. Midemde yanma ve çok aç olmamam gerektiği halde aç hissetme midemde kazınma vardı. Bir de ayrıyeten şuanda da devam eden sarı akıntım vardı. Normal halimden çok farklı hissediyordum. İnşallah sen de hamilesindir:dua:
Ayy bunlar bendede vat insallah bende hamileyimdir. Daha bata 8 gün var ☹️

Çokda fazla takip etmeye gerek yok bence..çıkan değerine göre iki yada üç kere kan versen yeterli bence..önemli olan ikiye katlanması çünkü..ikinci testinde ikiye katlanmışsa herşey yolundadır diye düşünüyorum..vajinal muayene de değer 1500 civarında kese görünüyor..göbekten ultrasonla görünmesi için biraz daha yüksek olması gerek
Kese görünmesi için erken o zaman bizim. Benim sonucumda 365 cıkmış biraz beklicez kese için.

Ayyyy canım yaaa valla seninde ağzın bal yesin yarın gelecek testim cuma sabahı ilk işim bu olacak:KK15:

Çokda fazla takip etmeye gerek yok bence..çıkan değerine göre iki yada üç kere kan versen yeterli bence..önemli olan ikiye katlanması çünkü..ikinci testinde ikiye katlanmışsa herşey yolundadır diye düşünüyorum..vajinal muayene de değer 1500 civarında kese görünüyor..göbekten ultrasonla görünmesi için biraz daha yüksek olması gerek
Ben de sadece tek sefer sağlık ocağında kan verdim. 4 gün sonra Kadın doğuma gidip normal ultrasonla keseyi görünce doktor kan tahlili falan yapmaya gerek duymadı. İnsan kafaya taktıkça daha kötü oluyor acaba arttı mı artmadı mı düşünmek deli ediyor. hamile kalmak ve hamilelikten sonra ki her aşama stres dolu ve beklemekle geçiyor :işsiz: güzel ama garip bir korku da var insanın içinde

Kizlar benim ilk sonucum 17.94 du 2 gun sonra yani bugun 21.26 cikti:KK43:yani 2 kat artmamis sadece 3 deger artmis.boyle olup sonradan duzelen varmidir acaba moralim cok bozuk:KK61:

Benimde bat a 8 gün var. Ovulasyon testiyle takip ettim günleri değerlendirmem gereken günleri bir eksikle değerlendirdim :KK48: son üç dört gündür sağ kasıgımda agrı var hatta bugun bıcak saplanır gibi bir agrı girdi ahhh diyip iki büklüm kaldım :KK64:elim kasıgımda gezdim bütün gün. Mide bulantım var ama folik asite bağlıyorum.özellikle akşamları felaket acım ne yesem doymuyorum :kk77: gögüslerim cok hassas. Cok istiyoruz eşimle bebeğimiz olsun .Rabbim bize, isteyen herkese nasip etsin :anne:

Ben de sadece tek sefer sağlık ocağında kan verdim. 4 gün sonra Kadın doğuma gidip normal ultrasonla keseyi görünce doktor kan tahlili falan yapmaya gerek duymadı. İnsan kafaya taktıkça daha kötü oluyor acaba arttı mı artmadı mı düşünmek deli ediyor. hamile kalmak ve hamilelikten sonra ki her aşama stres dolu ve beklemekle geçiyor :işsiz: güzel ama garip bir korku da var insanın içinde
Aynen Can'ım benimde ilk kan test sonucum 463 çıkmıştı yarın sabah tekrar yaptırıcam yeterli yükselme varsa bi daha kan vermiycem bi kaç gün daha bekler dr giderim artık..hamile kalana kadar ayrı bi stres sonrası ayrı bi stres zaten.malesef bu stres doğuma kadar gidiyor Hakkı'mızda hayırlısı artık

kızlar bende 28 aralıkta test yapacağım dua edin hayırlı sonuçlansın. aklımda hep bu konu var atamıyorum
meğer ne meraklı oluyormuş insan

Benimde Bat 29 aralik. Ovulasyon günlerin nezamandi canim senin. 14-15-16 di benim. Degerlendirdik bakalim. Merak ediyorum cok catliycam meraktan. Ogluma hamile kaldigimi üc gün kala test yapmistim cikmisti. Simdi nolur bilmiyorum

26 sında canım bat günüm cumadan sonra yapıcam bende hergüne bir test :KK45: allahım inşallah bende hamileyimdir. Zaten bu ay diğer aylara göre değişikte hissediyorum kendimi rabbim nasip etsin artık:dua: erken mi acaba belirtileri hissetmek için? sen ne zaman hissetmeye başlamıştın?

Valla canım ben 10gün önceden falan hissetmeye başlamştım.

Benim 29 gün canım. Valla ben bişi hissetmiyorum. Bu sabah yine hem LH hem HGC yaptım. LH inanılmaz silik zor görünüyor HCGde hiç bişi yok :)) şuan gebelik yok yani bakalım bekliyoruz :)
Sende var mı bişiler?
Bende üç gündür mide yanması var sanki kasıklarımda gıdıklanma hissediyor gibiyim yada kendi kendime öyle hissetmek istiyor da olabilirim ama gerçekten midem yanıyor. Benim de bi belirtim bi hissim yok.. bakalım 4 gün kaldı inşallah kırmızıları görmeyiz :dua: bu benim ikinci gebeliğim olacak inşallah ilkini 6 aylıkken karnımda kaybettik. O zaman da hamile olduğumu anlamamıştım hiçbir belirtim yoktu. Bu ay da hamile olmazsam bende hgc ve lh alıp gün gün yapacağım senin gibi..

:işsiz:
Bende üç gündür mide yanması var sanki kasıklarımda gıdıklanma hissediyor gibiyim yada kendi kendime öyle hissetmek istiyor da olabilirim ama gerçekten midem yanıyor. Benim de bi belirtim bi hissim yok.. bakalım 4 gün kaldı inşallah kırmızıları görmeyiz :dua: bu benim ikinci gebeliğim olacak inşallah ilkini 6 aylıkken karnımda kaybettik. O zaman da hamile olduğumu anlamamıştım hiçbir belirtim yoktu. Bu ay da hamile olmazsam bende hgc ve lh alıp gün gün yapacağım senin gibi..
Benim 4. Hamilelik olacak bu olursa tabi :)
25 haftalık erken Doğum
Düşük
Dış gebelik :) yok yok bende.. diğerlerini hep gecikmenin 10. Günü öğrenmiştim ama o zaman geç yumurtluyordum normaldir.
Şimdi yumurtlama belli bakalım. Erken gebelik testi aldım ama Cuma yada Cumartesi gelir bana ancak. Sabah yine yaparım evdekilerden. Olumlu olursa zaten paylaşırım yoksa beklemeye devam :anne:
Bu arada bende gaz var belirti sayılırsa. 5/6 gündür fena :110:

X