Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ANlayan var mı :KK43: hemen çıktı daha adetime var bi gün
benim duyduğum kadarıyla lh hormonu ile hgc benzerlik gösterdiği için bazı kişiler hamile olduklarını ovulasyon testinde öğrenmişler.. ovulasyon testleri sayfalarında çok yazılmıştı.

Son düzenleme:
merhaba hanımlar,
batım 21 aralık. bu ay kendimi çok dinlediğimden midir nedir bilmiyorum ama sanki bütün belirtileri yaşıyormuşum gibi geliyor. günlerdir belimde karnımda ağrı var. kasıklarımda kramplar. göğüslerim dokununca acıyor. sürekli halsiz hissediyorum ve arada başım dönüyor. inanılmaz duygusallaştım herseye ağlamak istiyorum iştahım da cok acıldı . gecen cuma ve bu sabah kahverengi/pembemsi lekelenmeler oldu. üşüttümde mi oldu yoksa yerleşme kanaması mı bilemiyorum. belkide olsun istediğim için belirtiler psikolojiktir :KK43:
ay kendimi gördüm mesajda :KK48: benimde yarın bat. bakalım hayırlsıı :KK22:

Günaydın bat 22 aralık ben tabi duramadım bugün sabah gebelik testi yaptım tertemiz bir tek çizgi. Cumartesi’ye kadar böyle yapmaya devam:)

Selam kızlar. Ben bu sabah kontrole gittim. Kese görüldü. Ama çok aşağıda yerleşmiş dedi. Bebeği de göremedik henüz. Yatıcaksın dedi ve iki hafta sonra kalp atışı için kontrole gel dedi. Çok korkuyorum acaba boş gebelik mi .:KK43: Allah korusun inşallah görürüz bebeğimi :dua: bu arada bugün tam 6 haftalık ve bebeğin görülmemesi baya korkuttu beni

Selam kızlar. Ben bu sabah kontrole gittim. Kese görüldü. Ama çok aşağıda yerleşmiş dedi. Bebeği de göremedik henüz. Yatıcaksın dedi ve iki hafta sonra kalp atışı için kontrole gel dedi. Çok korkuyorum acaba boş gebelik mi .:KK43: Allah korusun inşallah görürüz bebeğimi :dua: bu arada bugün tam 6 haftalık ve bebeğin görülmemesi baya korkuttu beni
8 haftaya kadar normal. yavs yavas yukari cikar

X