Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım benim normalde ateşim seninki gibi 35.9 falandır .yumurtlama olunca 36.2 ye çıkar .hamileyim ve ateşim 36.4 şuan .
37 ye hiç çıkmadı o ateşi normal zamanlarda 36.5 falan olanlar için geçerlidir bence canım
yaaaa ayy sevindim şuan valla. ozaman bu hafta önemli benim için haftaya çarşamba regli günüm ozaman kadar ölçücem inşallah yükselir:dua:

KIzlar 4aydır bizde deniyoruz ve olmuyor doktorlar bir sorun olmadığını söylüyor. her neyse bu ay adetimden başlayarak incir havuç kürü yaptım, folik asitimi zaten ihmal etmiyorum ve inofolic kullanmaya başladım ve hayıt tohumu çayı içiyorum eşime de keçiboynuzu kürü yapıyorum :halay: Allahtan ümit ediyoruz tabiki inşallah en kısa zamanda o duyguları tekrar yaşamak nasip olur :dua:

KIzlar 4aydır bizde deniyoruz ve olmuyor doktorlar bir sorun olmadığını söylüyor. her neyse bu ay adetimden başlayarak incir havuç kürü yaptım, folik asitimi zaten ihmal etmiyorum ve inofolic kullanmaya başladım ve hayıt tohumu çayı içiyorum eşime de keçiboynuzu kürü yapıyorum :halay: Allahtan ümit ediyoruz tabiki inşallah en kısa zamanda o duyguları tekrar yaşamak nasip olur :dua:
Canım çok sıkı hazırlanmışsin inşallah emeğinin karşılığını alırsın ikinci cocugumu istiyorsun

1. @mltm_48 30 Kasım
  2. @mimmea 30 Kasım
  3. @Bayankus063 Aralık
  4. @limoncicegi41 4 Aralık
  5. @Jklyyy 4 Aralık
  6. @Snrs 5 Aralık
  7. @sonbaharetkisi 5 Aralık
  8. @seheryeli77 5 Aralık
  9. @ISTANBULLUGELINN 6 Aralık
  10. dennisgo dennisgo 7 Aralık
  11. @bebeqimyoldamrc 7 Aralık
  12. @Cemre0000 7 Aralık
  13. @sacperisiii 7 Aralık
  14. @Sem0510 9 Aralık
  15. M mirandaaaa 9 Aralık
  16. @duruasya 9 Aralık
  17. @yaprakali 10 Aralık
  18. @papatyam67 10 Aralık
Kizlar yeni bat tarihlerinizi soyler misiniz lutfen ? Son durum guncellemesi istiyorum
benim 4 ocak. ama bu ay tup bebek tedavim olmayacak bir sonraki adetle tekrar baslayacak bakalim.

ANlayan var mı :KK43: hemen çıktı daha adetime var bi gün

Eklentiler

• E04EDA35-1FA2-47E3-8580-AC28D63818AF.jpeg
    E04EDA35-1FA2-47E3-8580-AC28D63818AF.jpeg
    61 KB · Görüntüleme: 84
Bazen göğüs hassasiyetim oluyor. Az önce sağ tarafım sancımaya başladı. 22 sinde adet olmam lazım çatlıyorum da meraktan. Oğlumda sabah kardeşimin ismi eylül olsun mu dedi. Oğlum kardeşin yok daha dedim Karnında işte dedi ben bilmiyorum sen nereden biliyorsun dedim biliyorum işte dedi. Acaba içine mi doğdu diyorum heveste etmek istemiyorum.

X