Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar. Ben bu sabah kontrole gittim. Kese görüldü. Ama çok aşağıda yerleşmiş dedi. Bebeği de göremedik henüz. Yatıcaksın dedi ve iki hafta sonra kalp atışı için kontrole gel dedi. Çok korkuyorum acaba boş gebelik mi .:KK43: Allah korusun inşallah görürüz bebeğimi :dua: bu arada bugün tam 6 haftalık ve bebeğin görülmemesi baya korkuttu beni
canım benim ilk bebeğim tam 7+5 de görüldü geç döllenme olmuş bende senin gibi boş gebelikmi diye çok korkuyordum.
inşallah görürsün canım ben o yüzden bugün 6+3 günlük hamileyim hala doktora gitmedim bekliyorum .aynı şeyleri yaşamamak için .

canım benim ilk bebeğim tam 7+5 de görüldü geç döllenme olmuş bende senin gibi boş gebelikmi diye çok korkuyordum.
inşallah görürsün canım ben o yüzden bugün 6+3 günlük hamileyim hala doktora gitmedim bekliyorum .aynı şeyleri yaşamamak için .
Anladım canım. İnşallah meleklerimiz bizimledir. :dua:

Selam kızlar. Ben bu sabah kontrole gittim. Kese görüldü. Ama çok aşağıda yerleşmiş dedi. Bebeği de göremedik henüz. Yatıcaksın dedi ve iki hafta sonra kalp atışı için kontrole gel dedi. Çok korkuyorum acaba boş gebelik mi .:KK43: Allah korusun inşallah görürüz bebeğimi :dua: bu arada bugün tam 6 haftalık ve bebeğin görülmemesi baya korkuttu beni
Canım bi arkadaşımında böyle başlamıştı. Korkma allahın izniyle yukarıya çıkar yavaş yavaş

Merhabalar herkese, sat 23 kasımdı, 25-26 gündür adetim ama hala olmadım. ctesi gününden beri kahverengi akıntılarım var ama ne karın şişliği ne sancı hiçbir adet belirtim yok. idrar testleri hep negatif :KK43: daha önceki aylarda acele edip kan testi yaptırmıştım şimdi korkuyorum gitmeye. Böyle olup hamile çıkan var mı? ne kadar beklemeliyim sizce? yardım :KK43:

Eklentiler

• SnipImage.jpg
    SnipImage.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 47
X