Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlarrr sonucum 17.94 cikti.bugun 12.gun ben biraz arastirma yaptim bu deger sanirim bebisten dolayi:anneadayı:cunku genelde 12.gun dusuk cikmis baskalarinin.yarin yada 2 gun sonra tekrarlicam o zaman emin olucam ama suan bile emin gibiyim:emir_bebek:
Gözünaydn kuzm dua et bizede

Kizlarrr sonucum 17.94 cikti.bugun 12.gun ben biraz arastirma yaptim bu deger sanirim bebisten dolayi:anneadayı:cunku genelde 12.gun dusuk cikmis baskalarinin.yarin yada 2 gun sonra tekrarlicam o zaman emin olucam ama suan bile emin gibiyim:emir_bebek:
ayyyyy maşallahhhhh ne güzellllll gözün aydın inşallah değerin yarın artış gösterir canım:dua::KK200:

merhaba hanımlar,
batım 21 aralık. bu ay kendimi çok dinlediğimden midir nedir bilmiyorum ama sanki bütün belirtileri yaşıyormuşum gibi geliyor. günlerdir belimde karnımda ağrı var. kasıklarımda kramplar. göğüslerim dokununca acıyor. sürekli halsiz hissediyorum ve arada başım dönüyor. inanılmaz duygusallaştım herseye ağlamak istiyorum iştahım da cok acıldı . gecen cuma ve bu sabah kahverengi/pembemsi lekelenmeler oldu. üşüttümde mi oldu yoksa yerleşme kanaması mı bilemiyorum. belkide olsun istediğim için belirtiler psikolojiktir :KK43:

Canım evet var maşallah benim ablam hemşire 10 üzerinde var demek sağlıkla kucağına alırsın inşâllah

EceCigdem EceCigdem canım en onemli günde internetin bitti ya çok merak ettim seni kan vermeye gidecektin bugün nasıl çıktı sonucun yada kirmizilarimi gördün bugün günündü çünkü

onuda yapıyorum ama pek anlamadım. benim hep ateşim 35,9 la 36,10 arası gidip geliyor. 37 ye yakınmı olması gerekiyor. nasıl oluyor?
canım benim normalde ateşim seninki gibi 35.9 falandır .yumurtlama olunca 36.2 ye çıkar .hamileyim ve ateşim 36.4 şuan .
37 ye hiç çıkmadı o ateşi normal zamanlarda 36.5 falan olanlar için geçerlidir bence canım

X