Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canim belirtilerim cok kasinti ve ates basmasiiydi daha ogrenmeden 1 hafta once mide bulantisi koku hasasiyeti baslmasti aslinda bir cok kadin bunu bilmez genelde konusurken agzinda boyle. tukuruk birikiyorsa ve agzinda bir tatsizlik. varsa keain gebelik vardir sol kasil ta. ta dollenmeden bu zamanna kadar agri seyrilme oldu asiri gaz. birde insan hamile olunca cok duygusal oluyor. cok sinirliydim aglamakliydim gogsumde. siskinlik degil ama aci vardi sanki gogsunu biri isiriyormus gibi duygu vardi artk 4 ten tecrube mi bilmem ama benm vajinamda cok yumusama vardi sertlik yoktu adet gunune kadar kuruydum sivilcelenme. yuzde degil gogus ve kalca kisminda vardi inan insan kendindeki degisikligi cok iyi fark ediyor ha birdr gunduz hic birse yemek istemiyorsum gece aksine ne olsa yiyorsum ole bole degil
benim bu ay ilk defa yumurtalam döneminden 2-3 gün sonra sarımsız akıntılarım olmaya başladı onun dışında dinlemek istemiyorum kendimi tek değişiklik bu. diğerleri her ay aynı. kasıkta hala ağrı var bende de aşırı gaz var. bakalım inşallah bu ay olur yaa valla 11.ay oldu artık:KK61:

benim bu ay ilk defa yumurtalam döneminden 2-3 gün sonra sarımsız akıntılarım olmaya başladı onun dışında dinlemek istemiyorum kendimi tek değişiklik bu. diğerleri her ay aynı. kasıkta hala ağrı var bende de aşırı gaz var. bakalım inşallah bu ay olur yaa valla 11.ay oldu artık:KK61:
olur canm neden olmasin eger bu ayda olmazsa doktora git bence hormonlar bazen gebeligi engelliyor

yok canım yaaa yaptırmadım. Doktor yapalım dedi biz istemedik. Bi kaç ay deneyelim dedik sonra yapalım dedik. Bu ayda klomen ve progestan kullandım. Bakalım artıko_O sen ne yaptın seninle batlarımız aynı sanırım
Hayır ben hiçbir şey denemedim. Üniversite hastanesinde bir doçentle görüştük adetimden sonra. Testlerde hiçbir sorun görünmüyor ama hamile de kalamıyorum. Anlayamıyorum dedim
Sebepsiz interfilite dediğimiz şey sizin bir sorununuz yok demek değil aslında dedi. Şimdiki teknolojiye göre bir sorun bulamadık, belki de bulamıyoruz öyle düşünün dedi.
Önümüzdeki ay aşılama yaptıracağım sanırım.
Ama aşılama için de olasılık %10 artıyor dedi. İki Aşılama yaparız olmazsa tüp bebek dedi. Çok olumlu gelmedi konuşması belki de beni umutlandırmak istemedi aşılamayla ilgili
İnsallah hepimiz yavrularımıza en kısa zamanda kavuşuruz

Hayır ben hiçbir şey denemedim. Üniversite hastanesinde bir doçentle görüştük adetimden sonra. Testlerde hiçbir sorun görünmüyor ama hamile de kalamıyorum. Anlayamıyorum dedim
Sebepsiz interfilite dediğimiz şey sizin bir sorununuz yok demek değil aslında dedi. Şimdiki teknolojiye göre bir sorun bulamadık, belki de bulamıyoruz öyle düşünün dedi.
Önümüzdeki ay aşılama yaptıracağım sanırım.
Ama aşılama için de olasılık %10 artıyor dedi. İki Aşılama yaparız olmazsa tüp bebek dedi. Çok olumlu gelmedi konuşması belki de beni umutlandırmak istemedi aşılamayla ilgili
İnsallah hepimiz yavrularımıza en kısa zamanda kavuşuruz
aminnnn canımmm inşallahhh kavuşuruz. Benim doktorumda %10 artıyor dedi ama aşılama yaptırsaydım olmasaydı yine çok üzülürdüm oyüzden ben bi kaç ay daha denemek istedim.

aminnnn canımmm inşallahhh kavuşuruz. Benim doktorumda %10 artıyor dedi ama aşılama yaptırsaydım olmasaydı yine çok üzülürdüm oyüzden ben bi kaç ay daha denemek istedim.
Ben de bir aşılama deneyeceğim olmazsa baska denemeyi düşünmüyorum tüp bebek icin para biriktirmeye başladık artık.
Keşke hiç gerek kalmadan bu ay hamile kalsak ne güzel olur:)

Ben de bir aşılama deneyeceğim olmazsa baska denemeyi düşünmüyorum tüp bebek icin para biriktirmeye başladık artık.
Keşke hiç gerek kalmadan bu ay hamile kalsak ne güzel olur:)
ayyyy valla ne güzel olur allah yüzümüze baksın inşallahhhhh.:dua: ben bu ay kendimi dinlememeye çalışıyorum. böyle yaptıkça bütün belirtilerimi unuttum :-) şuan şu belirtim oluyor desem yalan olur valla gerçi şimdi olan belirtilerde çok erken olur bizim için. 8-9 günümüz var dahao_O

Kızlar bat 2 gün geçti az önce test yaptım sonuç bu hala inanamıyorum doğru mu görüyorum ben

Eklentiler

• 22CE6C1E-8DEF-4BF1-9EA3-39A754585905.jpeg
    22CE6C1E-8DEF-4BF1-9EA3-39A754585905.jpeg
    77,8 KB · Görüntüleme: 77
Biz bu ay çok iyi değerlendiremedik zaten pek umutlu değilim o yüzden.
Eşim işini değiştirdi çok yoğundu, yorgundu, denediğimizde de ben yatamadım hemen kalktım.
Eşim üzülme zaten önümüzdeki ay aşılama yaptıracağız dedi.
Ben zaten hiçbir ay belirti göremiyorum kendimde sadece hevesleniyorum bu ay da Yok o yüzden:)
ayyyy valla ne güzel olur allah yüzümüze baksın inşallahhhhh.:dua: ben bu ay kendimi dinlememeye çalışıyorum. böyle yaptıkça bütün belirtilerimi unuttum :-) şuan şu belirtim oluyor desem yalan olur valla gerçi şimdi olan belirtilerde çok erken olur bizim için. 8-9 günümüz var dahao_O

X