Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Neler yapıyorsunuz kızlar nasıl geçiyor güzel değerlendirebiliyor musunuz günleri? Bir de cinsel ilişki kaç günde öneriyor doktorlarınız gün aşırı mı ne sıklıkla ? Sizce nasıl olmalı
Ben beklemedeyim daha ilaclari kullaniyorum zaten. Igneden sonra baslayacagim degerlendirmeye

Bugun 3. Gunu iciyorum kaldi iki gun heyecandan basim dönüyor resmen

Neler yapıyorsunuz kızlar nasıl geçiyor güzel değerlendirebiliyor musunuz günleri? Bir de cinsel ilişki kaç günde öneriyor doktorlarınız gün aşırı mı ne sıklıkla ? Sizce nasıl olmalı
Merhaba canım biz gün aşırı değerlendirdik. Aslında yumurtlama günlerinde her gün değerlendirin diyorlar ama işten yorgun argın gelince insanın canı istemiyor valla ne yalan söyleyim Cuma yumurtlama oldu o gün ilişki de oldu. Beklemedeyiz işte bakalım tutacak mı 1 Aralık’ta belli olacak senin bat ne zaman? Yumurtlama günün geçti mi değerlendirebildiniz mi?

Merhaba canım bende şuan yumurtlama dönemindeyim her gün değerlendirmeye çalışıyorum bat 5 aralık. Hekim gün aşırı öneriyor bu sefer gün kaçırmak istemiyorum 5-6 gün soğan kürü yaptım keçi boynuzu özü falan tüketiyoruz beslenmeme özen gösteriyorum anlayacağınız bu ay daha da üstüne düştüm

Canım ben de keçi boynuzu özünü tüketiyorum normalde erkeklerde sperm kalitesine filan iyi geliyormuş sanırım ama ben kullanıyorum bizde:)) ben geçen yıl çok hastalandım bağışıklık sistemimi güçlendirsin de hasta olmayayım diye Eylül’den beri propolisle ikisini kullanıyorum çok şükür hastalanmadım işe yaradılar galiba. Bebek için bir faydası olur mu bilmem ama:)

Benimde bat 3 araliķ hanımlar,biz pek sık biraraya gelemedigimizden yüksek hamile kalma şansı günlerini degerlendiremesekte bu ay en azından yumurtlama gününü degerlendirebildik.Bir umut belki olur
Esinin isi ne canim neden bir araya gelemiyonuz kii. Bu arada hosgeldin ekleyelim senide listemize

Esinin isi ne canim neden bir araya gelemiyonuz kii. Bu arada hosgeldin ekleyelim senide listemize

Eşim mühendis,ve müdür oldugu için sık sık şehir dışına işlere bakmaya gitmesi gerekiyor.nedense hep özellikle bir haftalık ovulasyon dönemine denk geliyor genelde hep kaçırıyoruz.Diger günlerde de denediklerimiz olmadı bu zamana kadar.Bu zaman dedigimde gerci 3 aydır daha ilk kez yumurtlama gunune denk geldi

Insallah bu sefer tutmustur canim dualarimiz seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…