Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sirke deneyin kizlar. Tuvaletten sonra temizlenirken kucuk bir tasa ılık su ve icine sirke dokup o su ile temizlenin cok kisa surede faydasini goreceksiniz

Sirke deneyin kizlar. Tuvaletten sonra temizlenirken kucuk bir tasa ılık su ve icine sirke dokup o su ile temizlenin cok kisa surede faydasini goreceksiniz
Ben de sirke denedim 1 kez gerçekten geçirdi ama doktora söylediğimde kızdı. O bölgenin florasını bozuyorsunuz yapmayın şöyle şeyler dedi. Ama bir daha olur da geçmezse yine yaparım napayım yani kremler geçirmemişti onu bir kere yaptım o kadar rahatlattı ki anlatamam.

Ben de sirke denedim 1 kez gerçekten geçirdi ama doktora söylediğimde kızdı. O bölgenin florasını bozuyorsunuz yapmayın şöyle şeyler dedi. Ama bir daha olur da geçmezse yine yaparım napayım yani kremler geçirmemişti onu bir kere yaptım o kadar rahatlattı ki anlatamam.
Ben ogluma 6 aylik hamileylen idrar yolu enfeksiyonum olusmustu. O kadar cok sancim vardi ki dogum sancisi gibi yerimde duramiyordum. Doktor yatirdi hastaneye her turlu ilac verdi gecmedi ustune agrilardan da 1 cm açılma baslayinca doktor daha fazla agri kesici veremem acilma olusmus agri kesici daha fazla acilma yapar dedi mecbur cekcen agriyi dedi o gece herkesleri aradim bana bir care bulun eskilerin koca kari ilaclari bari ise yarasin dedim. Karnabahar suyu mu icmedim neler neler en sonunda sirkeyi siylediler onu denedim oyle bir rahatladim ki doktor bile sevindi yani

Neler yapıyorsunuz kızlar nasıl geçiyor güzel değerlendirebiliyor musunuz günleri? Bir de cinsel ilişki kaç günde öneriyor doktorlarınız gün aşırı mı ne sıklıkla ? Sizce nasıl olmalı

X