Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Birde tek tek atiyim
Ignenin uzerinden en az 12 gun gecmis olmasi gerekiyor canim. Benimde 8. Gunde silimlesmeye basladi 9 da falan yoktu 14 te basladi yine silik ama kanda cokta bir yukselme yoktu yani biac gun sonra varsa cizgi koyulasir testini tekrarla emin olalim canim

Bi an heyecanlandimyarinda yapiyim bakalim degisiklik olucakmi

Benim bat dündü test yaptım yine yok gelen giden de yok offfff

Eklentiler

• image.jpg
    107,2 KB · Görüntüleme: 85
  • image.jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 94
Bnde yarin sabah ilk idrarla yapacagim bakalm. Bugun agrim var belki adet olurum diye yapmıyorum

yok canım geciktiriyor arkadaşımın doktoru demiş.Bende kırmızıları gordum zaten azevvel yoksa benim hiç şaşmazdi 29 günde bir olurum
Canim kac gun geciktin simdi sen ? Benimde bugun agrilarim var ama sanki adet degil de catlatma iğnesinden sonraki agrim gibi

Saol canım dostlar sağolsun.
Umarım adet olmazsın ve sağlıklı bi gebeliktir.
Olmadınmı hala peki

Canim kac gun geciktin simdi sen ? Benimde bugun agrilarim var ama sanki adet degil de catlatma iğnesinden sonraki agrim gibi
Perş olcaktim işte canım 3 gün gecikti.Arkadaşı aradım oda perşembeydi bat oda dün akşam kırmızıları görmüş.Ama adet olacağı gün yani perş günü doktoru aramış bayram bukan mi ne o demiş gecikirsen telaslanma biraz bekle sonra kan testi gel yapalım çünkü klomen geciktiriyor kızım demiş

Benimde adet donemi uzunlugum 35 gun falan diyelim ortalama. Yumurtlama zamani da 22.gune falan denk geliyor oyle. Bu ay igneden ve klomenden dolayi 16. Gunde catlatma ignemi oldum. Igneye gore gunum suan gecmis oluyor 18. Gunumde oluyorum. Kendi adet tarihime gore de pazartesi falan adet gunum tabi gecikme falan olmazsa. Yani bilemiyorum. Testlerim bi negatof cikiyo bi silik cikiyo bende anlayamadim. Pazartesi tekrar kan verecegim tabi o zama kesin sonuc belli olur S Siyene

kizlar size bir ipucu vereyim eger. gercekten hamilyseniz. vucut sicakliginizi olcun 36.5 ustuyse ve her kademee kademe artiyorsa kesinle hamilelwik vardit
Benim vucut isim surekli degisiyor sanirim benim icin bu iyi bir fikir degil. Cunku dub olctum once 36.4 sonra 37.1 cikti bugun de once 36.5 sonra 36.3 cikti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…