Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ben adet oldum forumada hiç giremedim. Bu aydan zaten umudum yoktu değerlendiremedik çünkü kayınpederim vefat etti. Zor günler geçirdik. Cok sevindim senin adına test yaptınmı peki????

Hadii.. Başınız sağolsun kuzum.
13 Aralık beklenen adet tarihinde silik çizgi gördüm. Kan testim 7,16 çıktı. Cumartesi akşama kadar adet olmazsan ikinci kan testini yaptır dedi doktorum. Değer katlanırsa geç gebelik olabilir, geriden gelen yumurta döllenmiştir belki dedi. Artış yoksa kimyasaldır, bu da kötü bi durum değil olağan bi durum dedi. Akşamı bekliyorum yani.

Canim benkmde silik cizgilerim cikti kanim 3.7 cikti doktor iki gun sonra tekrarla kan testii dedi ama ben pazartesiyi bekliyorum

Kizlar bu arada gunaydin. Testimi oglene dogru getircek arkadasim o yuzden oglenden once sonuc yazamam size. Benim oglaninda bugun okul tatli zaten babayi yolladik ise simdi uyuyacagiz ana-ogul

Kuzm bnm kendi b0yüp çatlyor şükr ama herhalde kaliteli yumrta olştryor bn bunu istyorm inşallah bi zararı olmaz Allahm sanada hayrlı bi vakitte nasip etsn ama bnce rahim filmi çek çekmeden boşna hormon yüklme
Oda çekildi canım onda da sıkıntı çıkmadı rabbimin vermesini bekliyoruz artık

Canim benkmde silik cizgilerim cikti kanim 3.7 cikti doktor iki gun sonra tekrarla kan testii dedi ama ben pazartesiyi bekliyorum

Hadi bakalım hayırlısı olsun ikimiz için de. Çok düşük değerlerimiz. O yüzden ben kimyasaldır diye düşünüp heveslenmiyorum. Sonra da bi tarafım regle yakın bi yumurta mı döllendi acaba diyor. :)

Gunaydin kizlarrbenim testlerime bi bakarmisiniz bugun igne gunu haric 10.gun 8.gun cizgi hayalet gibiydi dun zaman gecince ikinci cizgi cikmisti bugunde 5 dk icinde 2.cizgi cikti cok silik.sizce hala ignenin etkisimi

Eklentiler

• 20181215_121054.jpg
    101 KB · Görüntüleme: 75
  • 20181215_121049.jpg
    99,1 KB · Görüntüleme: 70
Birde tek tek atiyim

Eklentiler

• 20181215_121842.jpg
    186,9 KB · Görüntüleme: 77
  • 20181215_121752.jpg
    264,9 KB · Görüntüleme: 67
  • 20181215_121744.jpg
    219,8 KB · Görüntüleme: 65
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…