Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Beni de ekler misiniz Bat 7 Ocak

Kızlar hiç umudum yok ya sormuştum ama kimse cvp yazmadı klomen gecikme yapıyormuş heralde iki üç gün.Sabah test yapıcam ama biliyorum negatif.Çünkü 26 kasım ptesi ve o haftayı yumurtlicam diye ful degerlendirdik 12-13 günde döllenme gerceklesiyorsa şimdiye belirtilerimin olması gerekmiyormuydu sonrasında hiç yapmadık bide 6 aralıkta yaptık.

Amın cnm ınsallah sen suan ne kullanıyosun yanı klomen mı femara mı ve olursa ılk cocugun mu olacak ne zamandır ıstıyosunuz
Kuzm bn hiçbrsey kullanmıyorm bu ay evet ilk çocuk olacak olrsa inşallah ama 3 yıla yakbdr istyorm bnun bir yılı korndk bıraktktan bi kaç ay sonra olmynca klomen le geb3 kaldm dış gebelik oldu snra bi düşük dahada olamdı kuzm

İnşaAllah gebesindr kuzm sen kendi başna mı aldn bnm gbi inozitol ne peki
Yok canim bu ay gittiğim doktor klomenle birlikte verdi.Eczaneye sordum dedim normal folik asit alayım bu çok pahalı dedi abla bu en iyisi bundan şaşma.inozitol da gebelik için kanda olması gereken bişey heralde canım eczacı ısrarla bunu al dedi bende doktor yazdıysa vardır bi bildiği dedim aldım 50 tl kutusu

Hmm ınsallah bu ay hamıle kalırsın tatlım rabbım yardımcın olsun hamıle kalıp saglıcakla kucagına all ınsallah

Bn ilk defa duydm kuzmmm en iysni al bi kere al kuzmmm

Kizlar yarin ignenin 18. gunu olcak acaba varsa kesin cikar mi ki ? Yani cikmazsa adet gecikmesi mi acaba ?

KIZLAR SIMDI LISTEDE ISMI OLMAYANLAR BATLARINI VE YENI HAMISLERIMIZ DE HAMILEYIM DIYE YAZIP BENI ETIKETLER MI LUTFEN ? SUAN MUSAITKEN VE INTERNETİM DE BİTMEDEN HALLEDEYIM BUNU LISTEMIZ GUNCELLENSIN
KIZLAR SIMDI LISTEDE ISMI OLMAYANLAR BATLARINI VE YENI HAMISLERIMIZ DE HAMILEYIM DIYE YAZIP BENI ETIKETLER MI LUTFEN ? SUAN MUSAITKEN VE INTERNETİM DE BİTMEDEN HALLEDEYIM BUNU LISTEMIZ GUNCELLENSIN
27 aralık bat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…