Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde d vitamini eksikliğim var hamileliğin üçüncü ayından sonra verecekmiş takviye doktor ilk üç ayda içilmezmiş eminmisiniz bi araştırın isterseniz

Benimde d vitamini eksikliğim var hamileliğin üçüncü ayından sonra verecekmiş takviye doktor ilk üç ayda içilmezmiş eminmisiniz bi araştırın isterseniz
Canım ben suan hamıle degılım ama femara falan kullandım bu ay doktoruma kullandıgım ılacları gosterdım bunları kullanıyorum dedım yanı kansızlık ve d vıtamını eksıklıgı cıktıgını gordu tahlılerde zaten kullanabılırsın dedı .. ınsallah bısey olmaz

Ay cok tesekkür edrm kuzm inşallah bu takviyelerle gebe kalrz Allahm kucagmzı boş bırkmasn

bende femara kullandım geçen ayın 15 yani 15 kasım oldum adet ama 36 37 gündebir oluyorum hesapladım ayın21 yapıyor ama adet belirtilerimi yaşamaya basladım bile buay da cok ümitlendim aslında

Yok olmaz o zamam canım öğrendikten sonraki içtiğin ilaçlar etki edermiş öyle derler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…