Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cnm benim test 1.20 cok uzuldum oysaki emindim olduguna kasikta baya batmalarim falan vardi test silik cikmisti gercekten birdaha erken test yapmicam labquick bile beni yaniltti

canim elimde degil ama teste bakarmisinokla cizdigim ilk gun digeri sonraki gun iki testtemi bozuktu
Canim nasil ya o cizgi baya belliydi yani ? Istersen bi doktora git soyle bazen testte cikipta kanda cikmayinca kimyasal gebelik falan diyolar yani

ilk gençliğimde gerçekten kafama takmadigimda olmuştu ama geçen ay yumurtlama zamanindan sonra hep aklımdaydı her an oldu mu falan diye ama olmuştu yani ben böyle düşünüyorum sonuçta tedavi görüp yani tüp aşılama falan yapan insanlar kafalarına nasıl takmasın sonuçta bebek için tedavi görüyorlar akıllarından çıkarabilirler mi hayır bu da öyle bişey ister tak ister takma olacağı varsa oluyor. stres evet iyi bişey değil ama olacak şeylerin önüne bile gecemez

pardon ilk gebeligimde yazacaktım klavye iste :)

Iyi aksamlar kizlar 2 gece hastanede kaldim bebegin oldugu bölümün arkasinda kanama varmis durdurdular cok sukur 6 hafta 1 gunluk gebeymisim kizlar 7 hafta saniyodum gecen ay kurtaj oldugum icin 3 kilo serum yedim igneler ilaclar maffetti beni Allahima sukurler olsun bebegim iyi kizlar

Gecmis olsun canim dikkat et kendine yat is yapma ilk 3 ay ve son 3 ay onemli

Insallah canim aminn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…