Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yarin icin hic bisey hissetmiyorum ya garip simdi oglusumun odevlerini yapcaz sonra da cukur keyfi var

Bu aksam kasiklarda ince bir sizi var sanki. Hayir olsun insallah yarin gorecegiz bakalm neyin isareti

Kızlar benim adet günüm dündü olmadım telefondaki uygulamanın söylemesine göre yumurtlama günümü değerlendirdim tabiki doğruysa . Hamilelik hiç yaşamadığım için belirti bilmiyorum ama adete yönelik belirtilerim var kasık ağrım falan . Sizce test yapmalımıyım yoksa biraz daha geçmesini yada adetimin gelmesini beklemelimiyim bilgili ve deneyimli arkadaşlar yardım lütfeeen

Merhaba valla benim programa göre yumurtlamam olmuyormuş onu anladım ben inşallah senin tutmuştur ne zamandı yumurtlama zamanın tarih olarak söylermsn

Canim bak bu aksamki ben artik bat gecmedikce test yapmam herhalde zaten iyice umutlarim azaldi catlatma ignesi olsam anlardimda niye silik cikiyor 3 testtede ee degerimde 1.20 acaba azda olsa cizgi cikiyormu normalde 0 mi hcg

Eklentiler

• 2018-12-10 20.29.11.png
    380,3 KB · Görüntüleme: 57
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…