Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu femaray, klomenle eşdeğer sanırım. Folitekte standart follik asit ilaçlarından. ben folitek değilde İNOFOLİC ŞASE kullanırım. Daha etkili olduğunu duyunca 1 aydır bunu içiyorum. tavsiye ederim.
Canım femara klomene gore daha etkılıymıs zaten daha da pahlı bende 3 ay klomen kullandım olmadı bu ay doktorumu degıstırdım o bu ay femara kullan dedı onu ve bu folı tek ı yazdı ben onceden folık asıt kullandım o da buna benzer ama o da daha ucuz bunlar her halde daha etkılı bu femara tek yumurta olusturuyomus ama daha kalıtelı o yuzden bakalım nolacak ınsallah hepımız ıcın hayırlısı olur bu kullandıgımız ılaclar

canım test markası ne bekle biraz cok erkense saatler sonra silik çizgi çıkabiliyormuş bazılarında az önce bir topikte okudum
Canim degisik bi marka eczanede bunu buldum aldim ama ignenin etkisiyle pozitif cikanlarla ayni test yani. Zaten bugun erken daha 13. Gun. 16. Gune kadar yapacagim bakal her gun

Hayırlısı olsun canım önümüzdeki maçlara bakıcaz sıkıntı yapma sakın

Canim bugun ignenin kacinci gunuydu.daha erken bence ignenin etkisi gecmis.bundan sonrasi bebis cizgisi olucak insallah

Daha erken ablacımm bide ilk denemen olur hayırlısıyla bende bu ay gidcem bakalım doktorum adetin ikinci günü gel dedi nasip hayırlısı olsun hakkımızda

Aynı benimki gibi
Kizlar daha erken belki cikar diye yaptim bugun asıl onemli olan sali ve carsamba gunleri cunku carsamba vurmuslardi igneyi bu carsamba iki hafta olacak daha. Birsey hissetmiyorum yani cikmadigi icin falan da uzulmuyorum nedense icim mutlu hayirlisiyla gelsin inşallah bebişim.

Kizlar bisey diyeyim mi test iyice kurumaya basladi yabir bakayim tekrar dedimm hani var mi yok mu belli olmayan sanki golge gibi yada gozumuz gormek istiyo gibi belli olan bi cizgiler var ya oyle birsey gordum bakalm sabahki test icin sabirsizlaniyorum

Atsana canım son halini bakalm bizde

canım bekle bence akşam belirginleşecek o çizgi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…