Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar bende cuma günü yumurta kontrolüne gittim. Klomen kullanmıştım ve hergün bir porsiyon havuç yedim. Doktor birsürü yumurta gördü çok şaşırdı 3 tanesini ölçtük 10 mm -14 mm arası yumurtalar. ptesi salı çatlar günaşırı ilişki dedi :ıslık: havucun faydasını çok gördüm sizde sürekli yiyin bence yumurtaya çok iyi geliyor:cool:
Canım ne kadar yedın.kav adet.. suan femara kullanıyorum ıkı gun daha kullanıcam o yuzden bende ona gore yemeye basalayayım.

gün içinde 3-4 tane yedim fazla yemeyin kilo yapıyormuş. bende klomenle beraber yemiştim oyüzden çoğaldı. senin kide çoğalır kesin hemen başla:KK22:
Canim sana bisey sorcam ya havuc dedinde ben gelistirmek ve sayi arttirmak icin incir catlatmak icin havuc die biliorum eminmisin havucla sayinin arttigina...
Bide sen ilk defami klomen kullandin?

İyi günler kızlar bende bu ay test yapıcam adetime 6 gün var ama göğüslerim acı ve anlamsız bir şekilde belimin sağ tarafında çok ağrı var kasıklarımda arada batıyo neden olabilir acaba yaşayan var mı yardımcı olabilir misiniz

gün içinde 3-4 tane yedim fazla yemeyin kilo yapıyormuş. bende klomenle beraber yemiştim oyüzden çoğaldı. senin kide çoğalır kesin hemen başla:KK22:
Tesekkur ederım cnm bnm ınsallah ıse yarar benım adetımım 4 cu gun6 baslayayım bu gun persembe kontrole gıdecem folıtek kullanan var mı femarayla bırlıkte

Canim sana bisey sorcam ya havuc dedinde ben gelistirmek ve sayi arttirmak icin incir catlatmak icin havuc die biliorum eminmisin havucla sayinin arttigina...
Bide sen ilk defami klomen kullandin?
Yok ilk defa değil 4. defadır kullanıyorum. Daha önceki kullandıklarımda bukadar çok yumurtam olmamıştı. Doktorda şaşırınca ben havuçta yedim dedim evet mükemmel ozaman demişti. Ayrıca ben daha önce incir ve havucu kür olarak kullandım hatta bunlardan önce soğan kürü uygulanıyor onu da yapmıştım. Nasip olmamıştı yinede. Bana doktorum destek verdiği için havucu paylaşmak istedi. İlaçla beraber çoğalmasına destek olmuş olabilir denemekte fayda var bence:KK28:

Tesekkur ederım cnm bnm ınsallah ıse yarar benım adetımım 4 cu gun6 baslayayım bu gun persembe kontrole gıdecem folıtek kullanan var mı femarayla bırlıkte
Bu femaray, klomenle eşdeğer sanırım. Folitekte standart follik asit ilaçlarından. ben folitek değilde İNOFOLİC ŞASE kullanırım. Daha etkili olduğunu duyunca 1 aydır bunu içiyorum. tavsiye ederim.:KK39:

İyi günler kızlar bende bu ay test yapıcam adetime 6 gün var ama göğüslerim acı ve anlamsız bir şekilde belimin sağ tarafında çok ağrı var kasıklarımda arada batıyo neden olabilir acaba yaşayan var mı yardımcı olabilir misiniz
Canım, 2 olasılık var inan. ya adet olacaksın kasıkların doluyor ya da bebişin yerleşmeye çalışıyor. Oyüzden reglinden önce test yapma bence üzülüyor insan sonra. reglin geçince en iyi sonucu alırsın bence birazcık dinlememeye çalış kendini. Çünkü saydığın belirtiler regli belirtilerine de çok benziyor. yani reglinden önce hiçbir belirti hamiş olabileceğini söylemiyor haberin olsun iki belirtide birbirine çok benziyor çünkü:KK39:

Suan tertemiz bir testim var kizlar

Eklentiler

• IMG-20181210-WA0003.jpeg
    IMG-20181210-WA0003.jpeg
    138,9 KB · Görüntüleme: 66
Teşekkür ederim iç heveslenmek istemiyorum çünkü iki tane olumsuz gebelik yaşadım dediğin gibi üzülürüm

Canım, 2 olasılık var inan. ya adet olacaksın kasıkların doluyor ya da bebişin yerleşmeye çalışıyor. Oyüzden reglinden önce test yapma bence üzülüyor insan sonra. reglin geçince en iyi sonucu alırsın bence birazcık dinlememeye çalış kendini. Çünkü saydığın belirtiler regli belirtilerine de çok benziyor. yani reglinden önce hiçbir belirti hamiş olabileceğini söylemiyor haberin olsun iki belirtide birbirine çok benziyor çünkü:KK39:

X