Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hamile gibi hissediyorm kendmi test yaptm bugun cikmadi ama icimde bir his var iye blmyom.goguslerm acyo cok akntm olyo su seklinde daha once bole olmustu hamilemisim ama suan yok testte ckmadi

Ben içtim bir kez canım ateş bebeğe daha zararlı ateştense parol içmek daha mantıklı geldi ertesi gün doktora gittiğimde de günde 3 kereye kadar alabilirsin Parol dedi. Gargara verdi bir de ama kullanmıyorum tuzlu su daha mantıklı. İnşallah geçer bir an önce:KK43:
Kizlar zaten hamile agri kesicisi parol. Bir hastalik zamaninda doktor agri kesici olarak parol verir hep o yuzden rahatlikla kullanabilirsiniz icinize dert olmasin

İyi akşamlar canım Adana'da gittiğin doktor varmı bende Adana'da oturuyorum
canım bende adanada oturuyorum .kendi doktorumu önerebilirim metro hastanesinde mehmet yıldırım .
başka bir arkadaşıma önermiştim gerçi o doğum için gitmişti çok memnun kalmış bana çok dua etti inşallah hemen hamile kalırsın kızın olur diye .bende hamileyim şimdi Rabbim herkese kısmet etsin inşallah .

1. mltm_48 mltm_48 30 Kasım
  2. M mimmea 30 Kasım
  3. @Bayankus063 Aralık
  4. limoncicegi41 limoncicegi41 4 Aralık
  5. J Jklyyy 4 Aralık
  6. S Snrs 5 Aralık
  7. sonbaharetkisi sonbaharetkisi 5 Aralık
  8. seheryeli77 seheryeli77 5 Aralık
  9. ISTANBULLUGELINN ISTANBULLUGELINN 6 Aralık
  10. dennisgo dennisgo 7 Aralık
  11. B bebeqimyoldamrc 7 Aralık
  12. C Cemre0000 7 Aralık
  13. S sacperisiii 7 Aralık
  14. Sem0510 Sem0510 9 Aralık
  15. M mirandaaaa 9 Aralık
  16. duruasya duruasya 9 Aralık
  17. Y yaprakali 10 Aralık
  18. papatyam67 papatyam67 10 Aralık
Kizlar yeni bat tarihlerinizi soyler misiniz lutfen ? Son durum guncellemesi istiyorum
canim bata daha var beklemedeyim

1. mltm_48 mltm_48 30 Kasım
  2. M mimmea 30 Kasım
  3. @Bayankus063 Aralık
  4. limoncicegi41 limoncicegi41 4 Aralık
  5. J Jklyyy 4 Aralık
  6. S Snrs 5 Aralık
  7. sonbaharetkisi sonbaharetkisi 5 Aralık
  8. seheryeli77 seheryeli77 5 Aralık
  9. ISTANBULLUGELINN ISTANBULLUGELINN 6 Aralık
  10. dennisgo dennisgo 7 Aralık
  11. B bebeqimyoldamrc 7 Aralık
  12. C Cemre0000 7 Aralık
  13. S sacperisiii 7 Aralık
  14. Sem0510 Sem0510 9 Aralık
  15. M mirandaaaa 9 Aralık
  16. duruasya duruasya 9 Aralık
  17. Y yaprakali 10 Aralık
  18. papatyam67 papatyam67 10 Aralık
Kizlar yeni bat tarihlerinizi soyler misiniz lutfen ? Son durum guncellemesi istiyorum
Canım yrn benim bat haber vericem

canım bende adanada oturuyorum .kendi doktorumu önerebilirim metro hastanesinde mehmet yıldırım .
başka bir arkadaşıma önermiştim gerçi o doğum için gitmişti çok memnun kalmış bana çok dua etti inşallah hemen hamile kalırsın kızın olur diye .bende hamileyim şimdi Rabbim herkese kısmet etsin inşallah .
Duymuştum canım Mehmet beyide buay bı belli olsun eğer yine olmadıysa gidebilirim canım hamislerin duası kabul olurmuş dua edermisin benim içinde

Duymuştum canım Mehmet beyide buay bı belli olsun eğer yine olmadıysa gidebilirim canım hamislerin duası kabul olurmuş dua edermisin benim içinde
canım inşallah yarın güzel haberler verirsin Rabbim kucağını doldursun bebeğin seninledir inşallah.
Rabbim isteyen herkese nasip etsin hamile olanlarında sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Ben içtim bir kez canım ateş bebeğe daha zararlı ateştense parol içmek daha mantıklı geldi ertesi gün doktora gittiğimde de günde 3 kereye kadar alabilirsin Parol dedi. Gargara verdi bir de ama kullanmıyorum tuzlu su daha mantıklı. İnşallah geçer bir an önce:KK43:
İnşallah canım Allah şifamızı versin inşallah

arkadaşlar merhaba. 4 aylık evliyim ve bu ay ovülasyon dönemlerinde düzenli birliktelik geçirdik, adetim gecikmeden acele edip test yaptım negatif çıktı, şuanda adetim 5 gün gecikti. Sizce tekrar testi ne zaman yapmalıyım?

arkadaşlar merhaba. 4 aylık evliyim ve bu ay ovülasyon dönemlerinde düzenli birliktelik geçirdik, adetim gecikmeden acele edip test yaptım negatif çıktı, şuanda adetim 5 gün gecikti. Sizce tekrar testi ne zaman yapmalıyım?
Hemen yapmalısın canım çıkar artık bence . İnşallah meleğin seninledir:dua:

X