Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hanımlar size birşey soracağım dün akşam erken gebelik testi aldım 10 dk baktım birşey göremedim sonra sinirlendim yattım sabah belli belirsiz bi çizgi var normal testlerde yanılma oluyor ama acaba testi erken mi bıraktım acaba

Hanımlar size birşey soracağım dün akşam erken gebelik testi aldım 10 dk baktım birşey göremedim sonra sinirlendim yattım sabah belli belirsiz bi çizgi var normal testlerde yanılma oluyor ama acaba testi erken mi bıraktım acaba
Genelde sonradan görülen çizgilere pek inanmayın diyorlar ama aklın kaldıysa yarın sabah ilk idrarla test yap daha iyi sonuç alırsın canım

Canim yarin tekrar test yaparsan net sonuc alabilirsin heralde

Genelde sonradan görülen çizgilere pek inanmayın diyorlar ama aklın kaldıysa yarın sabah ilk idrarla test yap daha iyi sonuç alırsın canım
Evet bende inanmıyorum pek ama akşamda öyle uzun bakmadım bide ayın 5 de adet olmam lazımdı pazartesinden beri çok fena belim ağrıyor başkada hiç birşey yok ne yapacağımı bilemedim

Kiyamam canim Allahtan ümidini kesme. Hayirlisini iste. Insallah enkisa zamanda alirsin kucagina

Bende bz ay öyle düsündüm. 11 gün vardi adetime. Leke ile basladi direk adet oldum tam 11 gün önce. Hevesini kirmak istemem ama. Tecrübemi anlattim

Yap yavrum yap. Bende merak ediyorum

Amin inşallah canım çok teşekkürler
Sende en kısa zamanda kucağına alırsın inşallah meleğini

Meraba canım . Ben de ilk test silik çıkınca doğrulamak için ikinci testimi sabaha karşı uyandığımda yapmıştım biraz bekledim bişey çıkmadı. Yokmuş dedim geri yattım. Sabah kalktığımda ikinci çizgi vardı :KK200: ve hamileyim. Sanırım sen de erken yapmış olabilirsin testi. Bat ne zaman canım?

Ya göğüslerim sabah uyandığımda biraz agriyodu sonra iyice geçti ağrısı normale döndü şimdi yine ağrıyor egilince iş yaparken falan çok ağrıyor. Onlarda kafayı yedi benimle bat 5 daha hiç test yapmadim catliyacam varmı yokmu varmı yokmu diye biraz konuşalım kızlar ya niye böyle oluyo ki

Kızlar benımde adetımın ıkıncı gunu bu gun doktora gıttım femara verdı 5 gun kullanıp takıbe baslayacagız.. doktor ıyı dedı sonuclarımıza bakalım nolacak her yenı ay yenı umutlar ınsallah hepımız ıcın guzel olur bu topık :KK200: EceCigdem EceCigdem ugurlu geldı cogu kısıye topıgın ınsallah bıze de gelecek ay ugur getırır

Hamisler soyleyin bakalm test yapmadan onceki akintiniz beyaz kremsi miydi ?

X