Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
3D31E60C-1E51-4524-B1F9-A7049B37C61C.jpeg
3D31E60C-1E51-4524-B1F9-A7049B37C61C.jpeg
Kızlar bat 5 Aralık normalde adetim hep gecikir.. o yüzden inanamıyorum ikinci bir test daha yapsammı yanlış çıkma olasılığı nedir?

Kızlar akşam 6 da test yaptım silik çizgi var yarın bat günüm ışıkta çok net belli testin kendi çizgisi var mı negatif testi olan ışığa tutup bakar mı benim için ne olur
Canım testini at bir bakalım belki ışık tutmaya gerek kalmadan görürüz:)

Canım miratech markası bi daha yapıcam o da başka bi marka freely
Yapınca at buraya yine canım:) ben de ilk laboquick sonra miratechle yapmıştım miratech daha koyu çıkmıştı diğerinden ama sonuç olarak vardı. Ben bu kadar koyu çizginin yanıltacağını düşünmüyorum. Şimdiden hayırlı olsun sağlıkla kucağına al canım:))

Yapınca at buraya yine canım:) ben de ilk laboquick sonra miratechle yapmıştım miratech daha koyu çıkmıştı diğerinden ama sonuç olarak vardı. Ben bu kadar koyu çizginin yanıltacağını düşünmüyorum. Şimdiden hayırlı olsun sağlıkla kucağına al canım:))
Amin canımm bende öyle düşünüyorum da şüphe kalmasın diye işte .. bu arada benim de 12.08.19 gösteriyor takvimde aynı tarihler Bebişlerle:halay:

Amin canımm bende öyle düşünüyorum da şüphe kalmasın diye işte .. bu arada benim de 12.08.19 gösteriyor takvimde aynı tarihler Bebişlerle:halay:
Aa ne güzel canım inşallah sağlıklı doğum haberlerini de paylaşırız buradan bebişlerimizin:KK68::KK68:

X