Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Meraba canım . Ben de ilk test silik çıkınca doğrulamak için ikinci testimi sabaha karşı uyandığımda yapmıştım biraz bekledim bişey çıkmadı. Yokmuş dedim geri yattım. Sabah kalktığımda ikinci çizgi vardı :KK200: ve hamileyim. Sanırım sen de erken yapmış olabilirsin testi. Bat ne zaman canım?
Vala cnm ayın 5 iydi adet tarihim ama gelen giden birşey yok

Zaten dün akşam test yaptım yine birşey çıkmadı ağladım eşim de ağladı ben ağlıyorum diye dün akşam ağlamaklı geçti yani bugün de karın ağrım başladı :KK61::KK61::KK61:

Evet sayiyoruz canim ben 13. Gunumde testi yapmaya basladim golge gibi cikmisti ignenin etkisidir dedim degilmis canim igne etkisi gecmis oluyo istersen yarin yap varsa cikar insallah melegin seninledir
Insallah canim da yok test artık kalmadi elimde pazartesi gidipte alayim diyorum bakalm belki yarinda gidebilirim ama dayanamazsam :-)

Kizlar normalde agrim yok ama ayakta durunca mesela yemek yaptim falan oyle agri giriyor hissediyorum o zaman agriyi ama oturuyorke falan pek bisey hissetmiyorum. Galiba dayanamayip yarin gidip test alcam yarindan baslayacagim ben tabi yarin 12. Gun oldugu icin cikmaz da olsun icim rahat etsin :-)

Kizlar iyi aksamlar 7 haftalik gebeyim hafif hafif kanamam var cok telaşlandim neyapicam bilemedim ya gecen ayki düşugumdede boyle olmustu insallah bisey olamamistir yavruma

Kizlar iyi aksamlar 7 haftalik gebeyim hafif hafif kanamam var cok telaşlandim neyapicam bilemedim ya gecen ayki düşugumdede boyle olmustu insallah bisey olamamistir yavruma
Acilen hastaneye gitmeni tavsiye ederim iğne falan vursunlar arkadaşımda 13 haftalık onunda oluyor iğne vurmuşlardı ve ilaç kullanıyor

Kızlar akşam 6 da test yaptım silik çizgi var yarın bat günüm ışıkta çok net belli testin kendi çizgisi var mı negatif testi olan ışığa tutup bakar mı benim için ne olur

X