Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar Benimde adetim bugun yarin gelir agrim var.progestan ve klomen baslatildm bu ilk ay tutmadi bilyorm belirti yok zaten diger aylar bakalm neler olcak insallah saglikli hayirli evlatlarımız olur

Kızlar bugün itibariyle bat’a 4 gün kaldı. Yaptığım gebelik testlerini yükledim, ilk yaptığımda ikinci çizgiyi göremedim ama sonradan silik bir çizgi gördüm. Birkaç saat sonra çıkan çizgi gebelik belirtisi olur mu ki??
Bana var gibi geldi canım. Hayırlısı olsun inşallah meleğin seninledir :dua:

Kizlar ben bu ay klomen kullandim ama sanirim yine olmadi bat pazartesi dunki testimde oglen geldim silik vardi ama olsaydi daha net olurdu demi gecen aylardada innovita marka bir kez silik cikmisti bu labquick
Sabah ilk idrarinla dener misin canim tekrar

Kızlar bugün itibariyle bat’a 4 gün kaldı. Yaptığım gebelik testlerini yükledim, ilk yaptığımda ikinci çizgiyi göremedim ama sonradan silik bir çizgi gördüm. Birkaç saat sonra çıkan çizgi gebelik belirtisi olur mu ki??
Netlik kazanmasi icin sabah ilk idrarla tekrar yap canim

Merhabalar Benimde adetim bugun yarin gelir agrim var.progestan ve klomen baslatildm bu ilk ay tutmadi bilyorm belirti yok zaten diger aylar bakalm neler olcak insallah saglikli hayirli evlatlarımız olur
Bu dusunce ile yola baslarsan ilerleyemezsin canim. Vucut bile etkileniyor bu dusunceden

Yazdıklarıma yine cevap alamıyorum size hayırlı hamisler arkadaşlar topikten silebilirsiniz beni
Canim sende surekli yazılarına cevap verilsin istiyorsun. Burda herkesin cevaplanmayan bir suru mesaji var. Herkes seninle ilgilenemez ki herkes cevap verecek diye de birsey yok isteyen yazar

X