Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bende hiç bir belirti kalmadı bu ay artık umutlu değilim :mad: bebek gördükçe ağlayasım geliyor :KK61:Rabbim en kısa zaman da hayırlısıyla bize de nasip etsin İnşALLAH :KK61:

Kiyamam canim Allahtan ümidini kesme. Hayirlisini iste. Insallah enkisa zamanda alirsin kucagina

Slm kızlar :KK200: Adetime daha 8-9gün var fakat bugün kahverengi leke geldi yerleşme kanaması olabilir mi acaba çok merak ettim:110: Ovulasyon günlerimi takip edip iyi değerlendirdik ama şimdi niye böyle oldu anlamadım bu şekilde olan varsa yazabilir mi :anne:

Bende bz ay öyle düsündüm. 11 gün vardi adetime. Leke ile basladi direk adet oldum tam 11 gün önce. Hevesini kirmak istemem ama. Tecrübemi anlattim

Pazar gunu 12. Gun olacak. 8. Gunde de hayalet gibi cok silik cizgi cikmisti demekki iyice etkisi gecmis olacak ignenin. En iyisi ben pazartesi gidip 4 tane test alayim ve persembeye kadar her gun test yapayım

Yap yavrum yap. Bende merak ediyorum

Kizlar reglim bitti gibi birşey leke geliyor bugün gün boyunca sağ kasigim ağrıdı hala da ağrıyor sebebi nedir acaba

Pazar gunu 12. Gun olacak. 8. Gunde de hayalet gibi cok silik cizgi cikmisti demekki iyice etkisi gecmis olacak ignenin. En iyisi ben pazartesi gidip 4 tane test alayim ve persembeye kadar her gun test yapayım
Abla göğüs uçlarım hassaslaştı ve o dediğim sızı hâlâ geçmedi hayırlısı bakalım

Haftasonu oglus evde pek dusunmem test falan ama pazartesi mutlaka gidecegim almaya. Esimde bir iki ay gecsin de oyle yap diyo kafayi mi yiyeyim ben meraktan:rolleyes:

20181208_101051.jpg
Kızlarrrr

X