Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oznurr26 Benim de 4 gün varken 65,5 çıkmıştı 4 gün geçince de 2018 çıktı canım. Bazılarının 3-4 kat artabiliyormuş ya da daha çok hormon salgılıyor bazı bebekler herhalde:))

İki günde gecikmede böyle artış olur mu bilemedim rabbim nasip ettiyse başımın üstünde yerleri var pazartesi gidicez doktora bakalım sen gittin mi canım
Hayırlısı olsun canım benim. Ben bu sabah gittim doktora 17 Aralık’ta gel dedi. 18 Aralık a randevu aldım bakalım. İnşallah sağlıkla gelişir

Canlarim iyi dilekleriniz icin hepinize tesekkur ederim bana ugurlu geldiniz insallah kanda da cikar pazartesi gidicem kan vermeye. Herkesin gonlune gore versin allah
hayırlı olsun canım seninde inşallah ne berekli geldi değil mi kızlar aralık ayı çok şükür hayırlısını versin Rabbim herkese kısmet olsun

duskapani canım ben dün kan verdim beta hcg 1000 çıkmış nasıl sence diğer bütün testler normal .
Canım normal bence. Yumurtlama günün tam olarak ne zamandı biliyor musun? Bir de bünyeye göre değişiyor bazıları erken yerleşiyor bazıları geç yerleşiyor. Benimki 5.gün yerleşmişti hissettim ve 10.gün de testte silik çizgi çıkmıştı. Hatta doktor Salı günü gittiğimde 1040 olmuştur şimdi daha kese görünmez dedi. Ama testte 2018 çıktı. 1040 olsa da normal olacaktı yani benim biraz fazla artmış.

benim tüpler uzun galiba git git bitmiyor ilk hamileliğimde geç döllenme olmuştu tam gününde hcg 83 çıkmıştı.yumurta döllenip yerleşene kadar baya zaman geçiyor galiba .senin ikiz olabilirmi acaba hayırlısı olsun hakkımızda teşekkür ederim cevabın için canım

Valla bilmiyorum ki canım ikiz düşüncesi beni çok korkutuyor ama Allah nasip ederse de başımızın üstünde yeri var tabii:) haftaya yine gitcem doktora keseden çok emin olamadık minik bir nokta gördü ama emin değilim dedi. Bakalım haftaya ne görcez:)) Hakkımızda hayırlısı:)

Canım beni eklemismiydin 13 aralik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…