Aralık Ayı Ovülasyon Takip Edecekler-Gebeliğe Hazırlık Grubu🌸

Merhaba kızlar
Ovülasyon testi yapıyorum fakat hergün aynı çıkıyor silik. Evet negatif demek biliyorum her ay yapıyorum,pik de gördüm daha önceleri. Fakat bende yumurtlama akıntısı var şeffaf,kaygan bir sıvı geliyor ama testlerim hergün aynı. Bugün yaptığımı ekliyorum. Benzer durum başına gelen var mı acaba pik olmadan hamile kalan

Eklentiler

• D213D298-AEDC-465D-AB38-340C5D3D5EA3.jpeg
    211,4 KB · Görüntüleme: 23
Valla ben takip etmedigim için bilmiyorum canım testlerin hassaslığı da önemli tabiki

Sen yine de hergünü değerlendirme spermler bi kendini toplasın bir dolu bir boş olacak şekilde değerlendir
İnşaAllah bu ay hepimiz güzel haberi alırız
İnşallah canım benim amin bir bana kalsa öyle uyumak için yan yana geliyoruz bir bakiyorum olan olmuş ahaja kusura bakma az açık konustim ama benim ilk gebeligim her gün denemeyle olmuştu bu ay olmazsa diğer ayda öyle yaparım artık

estağfurullah ne kusuru. Ama cidden dediğimi dikkate alın. Bir gün ara verirseniz şansınız daha da artar sperm sayısı açısından. Zaten içeride canlı kalabiliyor 2 gün kadar. 5 milyon spermden mi şans beklemek istersiniz 10 milyondan mı
Ben hergün de denedim,bir gün boşluklu da denedim,3-2 de denedim. Olmayınca olmuyor ama yine de sen bilirsin Hepimize başarılar

He valla hepimize başarılar ilki hemen tutmuştu noluyor şimdi anlamadım ahahah bu ay da öyle deneyelim o zaman zaten eşime de bu ay keçi boynuzu icirecegim bakalım nolcak

Kuzu pik olması lazım ya tabıkı şana vardır herzaman hamılelık ıcın ama bilimsel olarak çok düşük şans.Sen bence bu testlerı degıstır sabah aksam bır kez yapılandan al belkıde gunde 1 kez yaptıysan kaçmıstır hızlı olmustur senın pık bıraz.testte bır sorun vardır bence.elınde sadece bu test varsa yapmaya devam et ama belkıde gec yumurtlıcak olabılırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…