Aralık Ayı Ovülasyon Takip Edecekler-Gebeliğe Hazırlık Grubu🌸

rica ederim ne demek benim annemin evlendiğinde 3 miyomu varmış korkmuş amelyattan kaçmış hep kimseye de söylememiş doktor çocuğun olmaz dediği için 4 kardeşiz 2 ay sonra bana hamile kalmış bazı doktorlar cidden kasap gibi hemen ameliyat diyor

Ay evet kime inanalım kime gidelim bilemiyor insan stres oluyor. Allah hepimize versin Bi an önce ya aratmasın inşallah

Bu arada konu başladığına uygun olarak ovülasyon testimi de atayım bu ay başladım adetimin 8.günü ama hemen koyu gördüm sonra silikleşti, bugünde aynı saatlerde tekrar yapacağım ama bu kadar Erken yumurtlama olmuş olabilir mi

Eklentiler

• IMG_20221215_123519.jpg
    74,3 KB · Görüntüleme: 25
Kızlar merhaba ben 29la 33 gün regl görüyorum 29a göre 8 numaralı testtim pozitif daha sonra devam ettim yapmaya silikleştikti yine devam ettim koyulaşmaya başladı git gide koyulaştı bu duruma göre 33e göre hesapladığımda 2 güne yumurtlamam olucak 8 numaralı test pik mi değildi yoksa 2 kere mi yumurtlucam

Eklentiler

• Screenshot_20221215_123339_com.android.gallery3d.jpg
    30,7 KB · Görüntüleme: 38
malesef bu kaset testlerde saglıklı cıkmıyor canım ya bende anlayamadım senınkını ben bu ay ılk kez kullandım ınnovıtanınkını,anlamamak mumkun degıl pık oldugunda resmen mosmor oldu t kısmı.o yuzden cwvap veremeyecegım

Keşke artımed alsaydım dedim ben onun ovülasyon testiyle hamile kalmıştım

Ben de seninkini anlamadım keşke Bi şey söyleyebilseydim.

Yumurtlama uzerınden 7 gun gectı daha test yaptm dayanamayıpnegatıf tabıkıama gogsum cok fena agrıyor

Eklentiler

• C76FB3AE-3AE4-4BBD-ACE0-D7190D1F555F.jpeg
    61,8 KB · Görüntüleme: 24
Merhaba kızlar bende pcos var buna bağlı adet düzensizliği de var tabi normalde adet olduğumda yumurtama takvimini takip ediyorum ve ovülasyon testleri yapıyordum ama hep negatif çıkıyordu yumurtlama olmuyordu pozitif bir belki 2 defa silik şekilde çıkmıştı en son 21 ekimde adet başlangıcım oldu 2 aydır eylülde ekimde düzenli gidiyordu 4 gün sürdü normaldi zaten sonrasında da takip yaptığımda bişey yoktu eşimlede 2 günde bir deniyorduk yinede aslında geçen hafta tahmini adet zamanımdı ama olmadım bel ağrılarım kasıklarımda kramplar çabuk yorulmalar olunca pazartesi günü öylesine ovülasyon testi yaptım ve pik çıktı ertesi gün sabah erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı ilk ovülasyon testimden 28 saat sonra bidaha yaptım yine aynı pik çıktı adet sancısı gibi ağrılar var ama adetim ya tam planladığım günde olur tarih geçtiyse de hiç olmaz bu hep böyleydi geç veya erken olma durumu olmadı sizce hamile olabilir miyim bana yardımcı olun bi fikir verin bugün 6. Ovülasyon testimi yaptım 3. Gün normal pozitif çıktı sonra yine pik devam ediyor 6 gün pik normal mi

Pcosta cıkıyormus oyle.dıger arkadaslardan duydugum gordugum kadarı ile.hem ovulasyon testı hem dr kontroluyle devam edın ınsallah en kısa zamanda guzel haberlerı alırsınız

Kızlar bugunde negatıf ya moralm bozuldu.gogus sıskınlıgı ve agrısıda azaldı ne oluyo anlamadm.8 gun gectı ovulasyondan.4 gun var adetımede.sızlerde nasıl durumlar

Kızlar iğnemin üçüncü günü iki gündür ovulasyon testi yapıyorum çatladı gözüküyor yani çift çizgi iğnenin etkisi ovulasyon testi ne yansırmı bilgisi olan varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…