Aralık Ayı Ovülasyon Takip Edecekler-Gebeliğe Hazırlık Grubu🌸

Kızlar iğnemin üçüncü günü iki gündür ovulasyon testi yapıyorum çatladı gözüküyor yani çift çizgi iğnenin etkisi ovulasyon testi ne yansırmı bilgisi olan varmı? 😊
Çatlatma ıgnesıyle bence etkıler ama dr unuza sorun bence.ıgne yapıldıysanız neden ovu testı yapıyorsunuz

Kizlar 14 aralik pikti biz o günü oncesi ve sonrasını degerlendirdik ne zman test yapmam gerekiyor
225 aralıkta yap kuzu.benımde 9 aralık pıktı ama 11 ınde sılındı,9-10-11 ı degerlendırdık.bugun yaptıgım test negatıf.bakalım hayırlısı beklemedeyım

Kızlar günaydın napıyosunuz benım reglime 2 gün kaldı yaklaşık 4 gündür çok sancılı bir kasık ağrım var heran oldum sanıyorum bugün yarın gelir sizlerde durum nasıll

Kızlar günaydın napıyosunuz benım reglime 2 gün kaldı yaklaşık 4 gündür çok sancılı bir kasık ağrım var heran oldum sanıyorum bugün yarın gelir sizlerde durum nasıll
Bendede aynı durum tatlım.bakalım ıkı guna olmazsak bı umıt var demektır.bende heran adet oldum sanıyorum bakıyorm yoj

VARMI KASIK AGRISI SENDEDE CANIM BENİM ÇOK AGRIYPROR VİJANAMDA AGRI GİRİYOR HİÇ ÜMİDİM YOK HER REGL ONCESİ BÖYLE
bende var kuzucum ya malesef.ama normalde benım karnım agrır ertesı gun adet olurdum dunden berı agrıyor,herhangı bısey yok,bıde akıntı var seffaf oda adetten hemen once olurdu hep.bılmıyorum kı valla yaa aman moralım bozuk valla nıye olmadı anlamadım olması ıcın tum kosulları sagladım oysaki.hayırlısı dıyelım bakalım.olumlu bı gelısme olursa yazarım burdan persembeye kadar adet olmazsam kan verrım zaten. o testlerden gıcık kaptım psıkolojım bozuldu negatıfler yuzunden :KK70:

bende var kuzucum ya malesef.ama normalde benım karnım agrır ertesı gun adet olurdum dunden berı agrıyor,herhangı bısey yok,bıde akıntı var seffaf oda adetten hemen once olurdu hep.bılmıyorum kı valla yaa aman moralım bozuk valla nıye olmadı anlamadım olması ıcın tum kosulları sagladım oysaki.hayırlısı dıyelım bakalım.olumlu bı gelısme olursa yazarım burdan persembeye kadar adet olmazsam kan verrım zaten. o testlerden gıcık kaptım psıkolojım bozuldu negatıfler yuzunden :KK70:
KIZ BENDE TEST ALDIM 15 GÜN ÖNCE PTT KARGO GETİRMEDİ YOKSUN DEDİ OYSA HEP İŞ YERİNDEYİM GELMEDİ VİR TÜRLÜ BANA OVÜLASYONLA GEBELİK YAPAMADIM O YÜZDEN İNŞALLAH HAMİLESİNDİR CANIM HEMEN BANA YAZARSINN

IMG_20221220_160339.jpg
kizlar ben bu ay iğne vuruldum catlamismi diye ovulasyon yaptım durum bu sizce iğne etkisi olurmu ya emin değilim hiç dneeyen varmı

valla canım benımkıde aynı ama benım bat 22 yada 23 u.yumurtlama benımde 11 ı bende 9-10-11 ı degerlendırdım aynı durumdayız senle.bakalım hayırlısı persembeye adet olmazsam kan vercem
benim 25i olarak gözüküyor normalde dayanamadım dün yaptım tabiiki negatif şuan karnım ve kasıklarımda dolaşan hala bi ağrı vra belimde yumurtlamadan itibaren çekiyorum desem yeridir. Artık 25ini bekliyorum

benim 25i olarak gözüküyor normalde dayanamadım dün yaptım tabiiki negatif şuan karnım ve kasıklarımda dolaşan hala bi ağrı vra belimde yumurtlamadan itibaren çekiyorum desem yeridir. Artık 25ini bekliyorum
Varsada cıkmazkı canım zaten benım luteal faz 11-12 gun senınkı 14 gun demekkı onemlı olan zaten yumurtlamadan sonra kac gun gectıgı oyle hesaplama yap.12.gunde varsa cıkar ama persembe gunu sende bı bakarsın duruma gore belırtılerıne gore

Varsada cıkmazkı canım zaten benım luteal faz 11-12 gun senınkı 14 gun demekkı onemlı olan zaten yumurtlamadan sonra kac gun gectıgı oyle hesaplama yap.12.gunde varsa cıkar ama persembe gunu sende bı bakarsın duruma gore belırtılerıne gore
öyle yaparım ama adet gecikmesini bekleyim diyorum şimdilik bu sefer beta artış heyecanı olacak :)

öyle yaparım ama adet gecikmesini bekleyim diyorum şimdilik bu sefer beta artış heyecanı olacak :)
ayy cıksında canım kımyasal olsun bıdakı ayı beklerız sorun degıl yeterkı saglıklıca bı hamıle kalalımda ben daha once dıs gebelıkte yasadım o yuzden asırı streslıyım hemen ogrenmek ıstıyorum varsa.ve saglıklı olmasını

X