Aralık Ayı Ovülasyon Takip Edecekler-Gebeliğe Hazırlık Grubu🌸

Kızlar bu arada benım ovulasyon surecı sona erdı.testı yorumlamayı merak edenler bakabıırlee burdan.sabah aksam yaptım bir bucuk gun pik yaptı.busabah sılıklestı.ıkı gunu degerlendrdım.bugunde musaıt olursam degerlendırcem.cok memnun kaldım bu testlerden.12 gun sonra guzel haberlerde bulusmak uzere🥰

Eklentiler

• 02A7F14B-4962-49B4-B84C-9C592D25D376.jpeg
    02A7F14B-4962-49B4-B84C-9C592D25D376.jpeg
    81,2 KB · Görüntüleme: 38
KIZLAAARRR neler yapıyorsnuz?Aralıgı yarıladık kımler ovulasyonu yakaladı,hangı gunlerı degerlendırdınız?test yapmaya ne zaman baslıyorsunuz yazın beraber konusalım.Ben ılk koyulastıgı gun ve ondan sonrakı ıkı gunu degerlendırdım,9,10,11 ini,cumartesı pazar baslarım hcg testlerıne artık :)dua edelım ınsallah hayırlı saglıklıysa olsun bu ay bebıslerımız

Merhabalar ben bu ay ovülasyonu doktor ile kontrol ettim 09.11 cuma günü çok gelişkin bir yumurta gördü bugün yarın çatlar dedi ilişki günleri ve saatleri verdi uyduk o günlere 4-5 gün oluyor şuan ama sanki sol kasığımda bir ağrı var hep orda ağrı arasıra alt karnıma ağrı giriyor. Ne kist ne başka bir sorun vardı doktora gittiğimde mikroba da baktı. Yumurtlamadan kaç gün sonra kasık ağrılarınız ve şeffaf akıntınız geçiyor.

Merhabalar ben bu ay ovülasyonu doktor ile kontrol ettim 09.11 cuma günü çok gelişkin bir yumurta gördü bugün yarın çatlar dedi ilişki günleri ve saatleri verdi uyduk o günlere 4-5 gün oluyor şuan ama sanki sol kasığımda bir ağrı var hep orda ağrı arasıra alt karnıma ağrı giriyor. Ne kist ne başka bir sorun vardı doktora gittiğimde mikroba da baktı. Yumurtlamadan kaç gün sonra kasık ağrılarınız ve şeffaf akıntınız geçiyor.
hangı gunlerı tavsıye ettı kuzum dr ? bazen banada olur o cok normal merak etme.bır ıkı gune kadar gecer ayaklarını sıcak tut bu aralar.hadı ınsallah tutmustur.aynı zamanlara denk gelmıs gunlerımızde

AMA BUGÜN YARIN ÇATLAR 11 12 O KADA ÖNEMLİ DEĞİL DEDİ SEN 9U 10UNA DİKKAT ET DEDİ AMA 2 GÜNDÜR ATEŞİM ÇIKIYOR SANKİ ARA ARA GİBİ GRİBİM DİYE GİTTİM DOKTORDA BİRŞEY GÖRMEDİ. GRİPTE DEĞİLİM AMA KASIĞIM BELİM AYAKLARIM AĞRIYOR. ŞİŞKİNLİK VAR YUMURTLAMA BELİRTİSİYSE İLK DEFA BU KADAR NET YAŞIYORUM.

AMA BUGÜN YARIN ÇATLAR 11 12 O KADA ÖNEMLİ DEĞİL DEDİ SEN 9U 10UNA DİKKAT ET DEDİ AMA 2 GÜNDÜR ATEŞİM ÇIKIYOR SANKİ ARA ARA GİBİ GRİBİM DİYE GİTTİM DOKTORDA BİRŞEY GÖRMEDİ. GRİPTE DEĞİLİM AMA KASIĞIM BELİM AYAKLARIM AĞRIYOR. ŞİŞKİNLİK VAR YUMURTLAMA BELİRTİSİYSE İLK DEFA BU KADAR NET YAŞIYORUM.
Ayy canım benımde bogazım acıyor kac gundur .bendede sıskınlık var.gogus ucu acısı vardı o azaldı.hayırlısı olsun kuzucum🥰ben 9 u 10 u ve 11 ını degerlendırdım sonra bıraktım bakalım hayırlısı.bugun moralım bozuldu ama yanımda calısan arkadas covıd olmus :KK43: bıde tuttuysa ya bende covıd olduysam dıye moralım sıfır

Ayy canım benımde bogazım acıyor kac gundur .bendede sıskınlık var.gogus ucu acısı vardı o azaldı.hayırlısı olsun kuzucum🥰ben 9 u 10 u ve 11 ını degerlendırdım sonra bıraktım bakalım hayırlısı.bugun moralım bozuldu ama yanımda calısan arkadas covıd olmus :KK43: bıde tuttuysa ya bende covıd olduysam dıye moralım sıfır
Sıkma canını birşey olmaz Allah'ın izniyle. Ben de gözlerimden ateş çıkıyor diye gittim belim ağrıyor covid mi oldum diye doktor nezle bile değilsin dedi :KK70:

Sıkma canını birşey olmaz Allah'ın izniyle. Ben de gözlerimden ateş çıkıyor diye gittim belim ağrıyor covid mi oldum diye doktor nezle bile değilsin dedi :KK70:
Insalllah guzel haberlerımızı alırız buradan canım🥰 ne bılıyım ınsanın canı sıkılıyor işte bogazım flnda agrıyınca😊

Bence havalardan hasta gibi hissediyoruz biraz psikojik benim burnum bile tıkalı gibi kanayacak gibi sürekli zonkluyor ama hastalığa daaair hiç bir şey yok rahat tutun içinizi hayırlısıyle 2023 eylül anneleri oluruz inşallah

X