Aralık Ayı Ovitrelle İgnesi Olanlar Beraber Geçirelim Bu Süreci

Ben testleri hemen atıyorum ya eşimden gizli yaptığım için 😏Valla testlerim evde var cumartesi de yaparım pazar da yaparım sonucu negatif te verse ben pazartesi kan vericem 😂

Hayrlısı bakalım 10.günüm bugün çok hafif kasık ağrılarım var . Ya şeyi merak ediyorum ilacın etkisi geçtikten kaç gün sonra hamilelik belli olur

Kızlar günaydın bu da benim 7. Gün testim. Dün hafıf sarı ama akışkan olmayan akıntım oldu hep bugün kesildi. Hiç ağrımda yok. Yumurtalarım soldaydı, solda bazen farklı hisler oluyor. Batma gibi. Mavi olan artımed marka test

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    71,2 KB · Görüntüleme: 25
Kızlar günaydın bu da benim 7. Gün testim. Dün hafıf sarı ama akışkan olmayan akıntım oldu hep bugün kesildi. Hiç ağrımda yok. Yumurtalarım soldaydı, solda bazen farklı hisler oluyor. Batma gibi. Mavi olan artımed marka test
Bende seni akıntı oldu 5. Ve 6. günümde 7. Günümde test yaptım hafif silik 9.gün tekrar yaptım çizgi yok bugün de yaptım sabah 11 gün tek çizgi ama iğne olduğum günden beri kaşık ağrısı batma bel ağrısı hepsini çekiyorum çok afedersiniz ilişkide eşim biraz ilerleyince bile kasıklarım ağrıyor onun dışında 2 gündür de gaz şikayetim var kendimi tutamazsam bugün gider kan veririm hakkımızda hayrlısı

X