Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaaa Rabbım sağlıkla sıhatle ilerlemeyi nasip etsin
Sen dinlen güzelce cok ani hareketler yapma bolca şifa ayetleri oku Allahın izniyle olmayacak iş yok
Aminn canım benim allhim isteyen nerde warsa sağlıkla versin çok şükür saolsun annem yanında bisey yapmıyorum yaptırmadı

Canım şuan elim ayağıma dolabı resmen kan sonucum 11 cıktı reglim ole herzaman olan gibi değil kahverengi leke olarak ay bütün duygular karıştı dr.yazdim cewap bekliom
Hayırlı olsun kaçıncı gününüzdü bugün? Bebeğiniz sımsıkı tutunur inşallah size ❤❤
Papatyamveben-Mavi bende kendime umut arıyorum her yerden

Ben 7sinde yaptırdım aşılamayı canım ben evde hic test yapmadım hep yaptiklarim negatif olunca istemedim 14 gün olsun dedim sabah gidip kan verdim çok sukur hatta doktora düşük bir değermi diye sordum ama şuan çok erken dedi hayırlısı ile sizinde pozitif cikar

Benım 9.gün testi ve ilk idrarla yapmadım hafif varla yok arası bakalım 11.gün tekrar bakacagım kızlar

Eklentiler

• 20211220_132210.jpg
    36,7 KB · Görüntüleme: 30
O zaman seninde 13. Günün canım doktor demiş o gün sayılmıyor diye. Allah razı olsun bende üzülüyordum umut oldun bana inşallah pozitife döner benimde. Sağ salim kucağınıza almak nasip olsun duanıza beni de alin

Benım 9.gün testi ve ilk idrarla yapmadım hafif varla yok arası bakalım 11.gün tekrar bakacagım kızlar
Eveet varla yok arası inşallah hayırlı haberlerini alırız ben iğneden sonraki 7. gündeyim bekliyorum yazdıklarınızı da sürekli okuyorum. Kimse kimseyi tanımıyor ama herkes birbirine o kadar ortak ki enerji yükseliyor.Hayat çok garip Haziran ayında saçma sapan bir suçlamayla ev hapsi aldım mahkemeden. Cezanın kalkması için gebe kalmam gerekiyordu ki daha şubatta evlenmiştik bizim için bir kaç ay daha zamanı vardı. Erkene aldık gebelik planlarımızı mecburen. Temmuzda kalamadım kist oluştu. Ağustosta gebe kaldım. Eylülde başvurumuzu yaptık ev hapsim bitti kelepçemi çıkardılar ertesi gün doktoruma koştum. Kelepçemin çıktığı gün kalbi durmuş meğer. Kürtaj olmak zorunda kaldım. Şimdi ise iğne ve ilaçla gebe kalmaya çalışıyorum. Senin gebe kalman bu değerlerle mucize çok nadir olabilecek birşeydi diyor doktorum. Evet mucize beni özgürlüğüme kavuşturdu ve gitti. Yaşayınca anlıyorsun olmuyorsa olmaması gerektiği için zamanı olduğu için. Şuan çok duygulandım ama içiniz rahat olsun. Hiçbir şey olmazsa evlat ediniriz. Bir bebeğe nefese aile oluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…