Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yani 11. Günü 9.2 çıktı değil mi?
Benim iğnenin 10. Günü aşılamanında 9. Günü sabah negatif çıktı hala umut var mı diye soruyorum
Evet umut var tabi ki yarın tekrarla bence benım en son cuma günü 191.9 a yükselmisti bu cuma da keseyi görmeye gideceğim Allahın izniyle. Rabbim sizlerede nasip etsin

Herkes çok erken vurdurmus iğneyi ya benim 9 aralıkta igne oldu 10unda aşılama oldu. Ama iğne adetimin 12. Gününe denk geldi
Siz iğneyi attığınızda kaçıncı gündeydiniz
11 gun denk geldi. İğne vurali yani carsamba gunu 8gun test yaptım negatif çizgi yok. Belirtileri varmı benmki sadece hafif karnım ağrıyor.bugn 12 gün oldu

11 gun denk geldi. İğne vurali yani carsamba gunu 8gun test yaptım negatif çizgi yok. Belirtileri varmı benmki sadece hafif karnım ağrıyor.
Aynıymış o zaman neredeyse bende bugün sabah yaptım negatif
Aşılama olduğundan beri kasık ağrım var pek geçmedi yani biraz da bugün uyku hali var ama bilemiyorum

Aralık 25i bekleyen var mı kızlar
Ben varım bugun 9. Gün oldu ve bu gece itibariyle karnım deli gibi agrıyor yeni başladı anlam veremedim adet olmam diye düşünüyorum onceki senelerde ki aşılama ve igne tedavileri için yorumlarıma baktım 14 yada 15. Günde olmusum neden boyle basladı anlamadım ama sanırım Janna dan ilham aldım salı günü Bi test yapıp 14 .güne kadar koyulaşma varmı bakacagım hakkımızda en hayırlısını diliyorum bu ay negatif olan arkadaşlarım Allah bu üzüntünüzü unutturacak yeni bebiş haberi versin en yakın zamanda

Benimde bugün aşılamanin 9. Günüydü canım test negatif çıktı. Ama iğne etkisi benden çabuk gidiyor zaten. 6.gün sadece çok az silik çıktı 8 ve 9. Gün negatif. Bakalım yarın ne olacak hakkımızda hayırlısı neyse o olsun ama o çizgiyi görmek çok istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…