Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aşılama sonrası iki gün sonra bir gün ara verdik tekrar olmuştu kuzum , aynen ya olmazsa da önümüzdeki aylar var artık ne yapalım aynen kimyasalda olsa bir kere oldu saglikla olsunda bekleriz iki.senedir bekliyoruz
O hafta bi kere daha deneseydiniz keske kuzum aklında bulunsun ben ilk catlatma iğnemde ilk 3 gün pespese denedik bıraktık tutmadı. Bunda 3 gün peşpeşe sonra 2 gün pas 3.günde birdaha denedik. İğneden 2 gün öncede olmuştu gene ilişki zaten.
Sık ilişki gerçekten çok önemli kızlar biz bu ay cok sık ve düzenli ilişkiye girmiştik adetim bittiğinden beri

Aşılama sonrası o hafta 3kere oldu sonrası da iki kere sanırım, neyse bu ay artik iki.gun arayla sürekli yaparız sperm değeri üç gün perhiz sonrası hızı ve kalitesi daha iyiydi her gün yapmiycam o yüzden.iki.gun arayla deniycem

Deneyin kuzum İnşallah olur en içten dileklerimle diliyorum

Bu ikinci ignem ve iğnenin üçüncü günü felaket gaz ağrısı çekiyorum. Ay bir de grip oldum iğne günü kar soğuğu vardı soğuk yedim galiba ve kar yağdı grip bel kasık gaz sancısı ay ne gıcık bir sey iğne olduğumu unutuyorum eşim hatırlatıyor kafami rahatlatmak için test bile yapmıyorum bu defa sabrima aşırı hayranım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…