Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım çok sağol bende bir denerim.

Öğlen çıkar alırım inş canım ama olumsuz olursa eğer tekrar doktora mi gitmek gerekiyor acaba tekrar mi hap ve çatlatma iğnesi veriyor acaba yoksa ara mi verilir
İlk tedavinse gene hap çatlatma yapar canım. 3 ay böyle sürdürebiliyolar sonra çekilmediysen rahim filmi ve ardından aşılamaya geçiliyor

Bu da bugunki ovu testim yarın sabah yine hcg yapim

Eklentiler

• 20211218_161707.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 36
bu arada ben internetten aldığım çoklu gebelik testleriyle aşılamadan 7 gün sonra 8. Gün silik çizgiyi görüp ertesi gün beta baktırmıştım sabah yaptım akşam yaptım akşamınki biraz daha koyulaşmıştı tabi testlerin fiyatıda 2-3 liraydı adetten de bi hafta önceydi gerçekten ben çok erken alarm vermiştim

Maalesef kızlar 1.71 çıktı. Test demekki çok hassas
Kuzum olsun üzülme belki 1.71 den artar belli olmaz… siz genede iliskiye devam ettiniz değil mi? Kesmediniz verilen süreden sonra ? Devam ettiyseniz her zaman ihtimal olabilir. Olmazsa da dünyanın sonu değil ocakta hamiş kalırsın zaten bi kere kimyasal geçirmişsin bu demektir ki sen hamile kalabiliyorsun

Aşılama sonrası iki gün sonra bir gün ara verdik tekrar olmuştu kuzum , aynen ya olmazsa da önümüzdeki aylar var artık ne yapalım aynen kimyasalda olsa bir kere oldu saglikla olsunda bekleriz iki.senedir bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…