Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rabbim en hayırlı ve güzelini nasip etsin canım en kısa zamanda inş size ve hepimize .. bir şey olmayacaksa o kadar çok engeller çıkıyor ki
Çok haklısın canım olmayacaksa ne yaparsan yap olmuyor hep engeller çıkıyor güzel dileğin içinde çok teşekkür ederim inşallah hepimizin gönlüne göre olur bu arada sende varmı hamilelik test yaptınmı

Canım çizgi var gibi ama bilmiyorum adet olacak gibiyim bir de yalancı çizgiler de çok oluyor diyorlar o yüzden pek inancım yok, her ay bekleyip her ay bi hüsran yaşayınca insan çok üzülüyor gerçekten

Canım çizgi var gibi ama bilmiyorum adet olacak gibiyim bir de yalancı çizgiler de çok oluyor diyorlar o yüzden pek inancım yok, her ay bekleyip her ay bi hüsran yaşayınca insan çok üzülüyor gerçekten
Canım inşallah hamilesindir bu ay sevinirsin inşallah dediğin gibi her ay hüsran gerçekten üzücü ve çok yorucu. Bu arada kan testi yaptır istersen belki hamilesindir boşuna üzülüyorsundur

Alttaki sabahki bugun 10.gün iğne etkisi gecmiş yukardakide 1saat önceki .fotografta belli degil tam ama silik çizgi var . Sizce gücenmelimiyim .kahverengi akıntı vardı kesildi 3saattir yok
Görülmedi sanırım ben bu prodictor sonrası regl oldum ne alaka ? Sizce üstüne mi görüyorum ?

Canım inşallah hamilesindir bu ay sevinirsin inşallah dediğin gibi her ay hüsran gerçekten üzücü ve çok yorucu. Bu arada kan testi yaptır istersen belki hamilesindir boşuna üzülüyorsundur
Bakalım canım biraz daha bekleyeyim zaten gelirse 1-2 güne gelir kırmızılar.. bu ay da olmazsa eğer MFK diye bir şey varmış instagramda çıktı karşıma onu deneyeyim diyorum

Canım testim bitti benim sipariş etmiştim daha da gelmedi ama gece boyu karnım ağrıdı regli zamanlarında olduğu gibi o yüzden benim umudum 0 inş Papatyamveben-Mavi den güzel haber alırız
Hehe karın ağrısı bende de oldu kiii bundan yola cıkarak regl olcam diyemezsinn hatta 2-3 gün önce sabah öyle bi sancıyla kalktım ki dedim herhalde kan gelcek gittim baktım yok
Umudunu tüketme kalk git eczaneden bi tane 5 tl ye al yahuu bebiş varsa daha dikkat edersin

Öğlen çıkar alırım inş canım ama olumsuz olursa eğer tekrar doktora mi gitmek gerekiyor acaba tekrar mi hap ve çatlatma iğnesi veriyor acaba yoksa ara mi verilir

Canım bunları eczanedenmi aldın birde ne vitamini aldın
Canım aktardan almıştım hiç kullanmadım daha bir daha da başka bir şey almak istemiyorum sonuçta hepsi hemen hemen aynı şeylerden yapılıyor atayım resmini sana,folik asit osendenin kullanıyorum metilfolat, bir de omega 3, ayrıca bol salata yeşillik öneriyor doktor ve 5000 adım sanırım en az günde

Eklentiler

• 89CE7066-F074-4FD2-8F94-A1CA0AAF8AFB.jpeg
    92,2 KB · Görüntüleme: 41
  • 6D878262-8B18-4039-AF0D-1665C1DEC795.jpeg
    78,4 KB · Görüntüleme: 40
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…