Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım peki nasıl bir yol izlenmeli doktor ne dedi
Doktor yakalım diyor ama ben biraz araştırdim yakılınca rahim daralıyormuş ve rahim ağzında yapışma oluyormuş buda hamileliği engelliyormuş kimi doktorlar yakmak engelliyor diyor kimisi yara engeller diyor bilmiyorumki ne yapsam canım öyle çaresiz kaldımki anlatamam.

Canım anladım ya inş Allah bir çıkar yol gösterir, doktorların ikilemi de insanı zora sokuyyor

Kuzumm sabah beste ters yaptım ama yine silikkkkk koyulaşmamis hiç valla. Ekliyorum gorebilcenmi bakalım.
Yarın kan vercem
Incede olsa bu sefer gördüm canım çizgi war burdaki yazıları testleri görünce bende eczaneye gityim ama testi almaya elim gitmedi beklicem dedim almadan geldim

hemen hemen aynıyız benımde ıgne 13. asılamanın 12 gunu, gece bı test yaparım sılık cıkarsa yarın kan verırım artık.
ınsallah hepımıze nasıp olur
Ewet canım aramızda 1 gün var sen pazarı ben salı oldum aşılamayı hayırlısı hakkımızda ben direk kan vermek istiyorum belki pazar acilden giderim veririm

Ewet canım aramızda 1 gün var sen pazarı ben salı oldum aşılamayı hayırlısı hakkımızda ben direk kan vermek istiyorum belki pazar acilden giderim veririm
evet canımmm cok yakınız, bnde yarn gıtcem ınsallah bakalım.
hakkımızda hayırlısı olsun ya ınsallah yenı yıla bebıslerımızle gırerız ALlahımmmmm
belırtın falan varmı canım?

evet canımmm cok yakınız, bnde yarn gıtcem ınsallah bakalım.
hakkımızda hayırlısı olsun ya ınsallah yenı yıla bebıslerımızle gırerız ALlahımmmmm
belırtın falan varmı canım?
Aminn Aminnn hayırlısı ile bebislerimiz bizimledir
Walla ole elle tutulur bir belirtim yok Bugün midem sanki hop hop gibi arada sizi gibi kasiklarim agriyo göğüslerim de normalde de regliyken bisey olmaz şükür ağrı faln bekliyoruz bakalim

benımde bır gogus agrısı fena baskada bısey yok bndede , hayırlısı olsun ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…