Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Bende pazartesi gideceğim doktora 2.denemem olacak

Mihriban kuzum nasılsın ne alemde testler birde bende belirtiler baya azaldı ara sıra kasıkta batma ve özellikle yatınca bazen belim tutuluyor

Ben de 29 Kasım da yaptrdm iğneyi canm ilk Zamanlar sivilce çıktı bide son 2 gündür adet olacak gibi ağrım var başka bsi yok

Kızlarrr benim normalde adetime 1 hafta kala akıntım çok olurdu ve bembeyaz şimdi yok denilecek kadar az ve grimsi ?

Merhaba. Bende cumartesi günü çatlatma iğnesi oldum, fazla akıntım yok böyle yapışkan kıvamda. Genelde sulu var, o da yoğun değil. Gerçi diğer ay akıntı vardı yine olmadı bilmiyorum insan her şeyi düşünüyor

Merhaba aynen bende geçen hafta cumartesi iğne oldum benimde çok yok yapışkan gibi ara sıra geliyor biraz bel tutulması ve koltuk altımda şişme var göğüs hassasiyeti gibi oluyor şimdilik olan belirtim bunlar

Mihriban kuzum nasılsın ne alemde testler birde bende belirtiler baya azaldı ara sıra kasıkta batma ve özellikle yatınca bazen belim tutuluyor
Beyaz akıntım var baya. Ara ara kramp gibi agrı giriyor. İnşallah kist olmamıstır. Test bugun varla yok arasıydı hala. Az önce kan verdim bakalım ne çıkacak sıfırlanmadı gitti test

Merhaba aynen bende geçen hafta cumartesi iğne oldum benimde çok yok yapışkan gibi ara sıra geliyor biraz bel tutulması ve koltuk altımda şişme var göğüs hassasiyeti gibi oluyor şimdilik olan belirtim bunlar
Bi de ben de sivilcelendim. Ara ara da başım döüyor.

Merhaba hanımlar bende aralık 6 da çatlatma iğnesi oldum 5 yumurtam catladı bugün adet olacak gibi hafif sancılarım var regliye 4 gün var böyle olup hamile olan var mıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…