Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Selam kızlar bende 28 Kasım'da çatlatma iğnesi yaptım yumurtalıklarım da güzel gelişmişti 17 mm ve 22 mm diğerleri de çok iyi dedi Dr bugün 13 günüm bacaklarım ağrıyor bel kısmından bide sanki geceleri şişkinlik var gibi hissediyorum mide yanması oluyo arada bı bilmiyorum artık ayrıca ilk iki üç gün süt kesiği gibi akıntım vardı şuan ara ara az bişey oluyo sizce olur mu bişey

Test yapsana 13 gün cıkar varsa bence

Merhaba kızlar ben 10 gün oldu catlmta iğnesi oldum dün dayanamayıp kan verdim sonuç çıkana kadar gidip gebelik testi yaptım negatif ti kanda negatif di bugün gebelik testi yaptım silik hayalet çizgi çıktı 3 tane yaptım üçü de aynı çıktı hayalet çizgi pazartesi günü normal adet günüm benim gibi olup hamile kalan var mı

Canım kana erken geçip erken atılıyo ama idrara gec gecip gec atılıyo. 2 gün sonra tekrar yap bakalım. İnşallah vardır

Kaç çıktı kanda

Merhaba kızlar ben 10 gün oldu catlmta iğnesi oldum dün dayanamayıp kan verdim sonuç çıkana kadar gidip gebelik testi yaptım negatif ti kanda negatif di bugün gebelik testi yaptım silik hayalet çizgi çıktı 3 tane yaptım üçü de aynı çıktı hayalet çizgi pazartesi günü normal adet günüm benim gibi olup hamile kala
Kaç çıktı kanda
İkinin altı dedi doktor

İnşallah yükselir bebiş. Sen umudunu kaybetme. Çok var sonradan yükselen

Canım kana erken geçip erken atılıyo ama idrara gec gecip gec atılıyo. 2 gün sonra tekrar yap bakalım. İnşallah vardır
İnşallah ilacın etkisi erken geçmiştir diye düşünüyorum kan verdiğim gün gebelik testi de yaptım ikisi de negatif di o kadar umutalndim ki inşallah vardır

Valla hiç gebelik yaşamadığım için bilemiyorum ki canım ama inşallah gebeyizdir bence yap bi test korkunun ecele faydası yok boşver
Ben hamile kaldım bı kere adet tarihimde adet oldum hamile olduğumu sabah öğrendim ikindi vakti düşük yaptım ondan sonra daha olmadı inşallah bu sefer olur Allah herkesin gönlüne göre versin o zamanda tek belirtim çok ağlıyordum onun dışında hiç bişey yoktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…