Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Herkese merhabalar bende bugün öğlen çatlama iğnesini yaptırdım. İnşallah hepimiz için güzel sonuçlar olur 🙏

Merhaba hanımlar bende 3 aralıkta klomen tedavisine başladım sağ yumurtam 28 mm sol da iki tane 26 mm vardı 3 aralıkta iğne vuruldum. İlk 5 gün çok ağrım vardı doktor iğnenin etkisi dedi bugün 10. Gün kasıklarda hafif ağrı ve ilk defa beyaz akıntım oluyor hep. Bugün kan testi vericem sabaha inşallah hayırlı sonuçlar olur 😊

😂 İğne etkisi bakımından bi kaç gün daha sabredin bence zor ama çok haklısınız:KK17: 😂Aslında bizde tüp bebek yapmayacaktık ama doktor azizliğine uğradık çok yüksek doz iğneler yaptırınca 30 yumurta gelişti mecbur kaldık yapmaya şükür biri tutmuştu kızım var 6 yaşında şimdi ikinci için bu sefer bari tüp bebek yaptırmadan bir deneyelim dedik bu arada iğnenin üçüncü günümdeyim kasıklarım ağrıyor sizinde var mıydı Ağrı veya akıntı
İğnenin etkisi canım. Bende de çok ağrı olmuştu sanki yüzlerce iğne batıyordu . Doktorum normal dedi . 10. Günüm sabaha test vericem bakalım rabbim gönülden isteyen hiçbir annenin kucağını boş bırakmasın inşallah 💛

Kuzum yumurta büyüklüğüne göre ilişki takvimi yapıyorlar ama genel olarak 36. Saat sonrası ve gün aşırı devam ediyorsun yinede doktora danışın bencilli

Kuzum yumurta büyüklüğüne göre ilişki takvimi yapıyorlar ama genel olarak 36. Saat sonrası ve gün aşırı devam ediyorsun yinede doktora danışın bence
Allah isteyen herkese nasip etsin inş. Senin catlatma ignesi ile oldumu

İğnenin etkisi canım. Bende de çok ağrı olmuştu sanki yüzlerce iğne batıyordu . Doktorum normal dedi . 10. Günüm sabaha test vericem bakalım rabbim gönülden isteyen hiçbir annenin kucağını boş bırakmasın inşallah 💛
YüZlerce iğne batması diyince yazayım dedim ya benim de dün öyle oldu ama üşüttüm veya gaz sancısıdır dedim ayırt edemedim..şiddetli miydi sizinki de ? 4.günümdü dün.

YüZlerce iğne batması diyince yazayım dedim ya benim de dün öyle oldu ama üşüttüm veya gaz sancısıdır dedim ayırt edemedim..şiddetli miydi sizinki de ? 4.günümdü dün.
Evet canım dakika 1 atıyordu bugün 10. Günüm kasıklarımda ağırlık var gibi bide şişkinim 1 saate kadar kan testi vericem hayırlısı inşallah 🥲

Selam kızlar bugün 13.gunumdu dayanamadm evde test bulup yaptm ama negatif.. inşallah sizlerden güzel haberler gelir 🤲🏻

Kuzum anca ğaxeciyon
Az önce cıkmıs 1.55 düşmüş sonunda
Kuzum benim bugün iğne günü dahil 10. Günüm nihayet bugün tam anlamıyla negatife döndü artık bir kaç güne koyulaşma bekleyeceğim olmazsa hafta sonu kan verip bu ayı kapatacağım

Evet canım dakika 1 atıyordu bugün 10. Günüm kasıklarımda ağırlık var gibi bide şişkinim 1 saate kadar kan testi vericem hayırlısı inşallah 🥲
Canım verdin mi kan benimde iğne günü dahil 10. Günüm demin kaset test İlk defa negatife döndüğünü gördüm

Arkadaşlar acil yazarmısınız çatlatma iğnesinin 7 . Günündeyim ve doktora kontrole geldim yumurtan oluşmuş dedi adete yakın test yap dedi bide ilaç verdi duphaston diye yumurta oluşmuş vs bunlr ne demek

Arkadaşlar acil yazarmısınız çatlatma iğnesinin 7 . Günündeyim ve doktora kontrole geldim yumurtan oluşmuş dedi adete yakın test yap dedi bide ilaç verdi duphaston diye yumurta oluşmuş vs bunlr ne demek
Canım yumurtlama oluşmuş demiş olabilir mi kuzum

X