Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Canım bende Bir çok yorumda tam tersini okumuştum herkesin daha koyu benimki niye biraz silik diye endişelenmiştim gerçekten yakında uzman olacağız benim doktor test günü 17 su dedi kan için

Çok üzüldüm inşallah hayırlısıyla gelecektir bende geçen ay kimyasal yaşadım umut bu ay veya önümüzdeki aylara kaldı bende de pcos var ağır hemde. İnşallah hayırlı haberler alırız bundan sonra

Merhaba arkadaşlar ben 6 aralık da çatlatma iğnesi oldum 35 36 saat sonra dün gece ilişki önerdi doktor 1 tane yumurtam büyümüş inşallah tutar 2 senelik evliyim dualarınızı bekliyorum birde bişey sorucam sizlere haftaya kontrole gel dedi neden oldugunu soramadım direk 1 hafta sonra gebelik cıkmaz sanırım değilmi ? Neden cagırmıs olabilir

Merhaba canım Büyük ihtimalle yumurta çatlamış mı çatlamamış mı diye bakmak için çağırmıştır inşallah canım güzel haberler almak dileğiyle..

Bende bugün biraz kaşık ağrısı vardı ama dün geceden beri midem çok bulanıyor sürekli istifra ediyorum bugün arkadaşlarım da fark etmiş rengin atmış iyi misin diye sormuşlardı ilk iğne olduğumda böyle yaşamamıştım

Benim miğde de şuan sorun Yok ama çok yemeye başladım inşallah bu iğne yüzünden çok kilo almam doymuyorum resmen

Benim miğde de şuan sorun Yok ama çok yemeye başladım inşallah bu iğne yüzünden çok kilo almam doymuyorum resmen
Evet ilk iğnemde öyle olmuştu ağırı yedim fazlasıyla hemde asla doymuyordum bu sefer tam tersi midem çok bulanıyor yemek yemek istemiyorum

Evet ilk iğnemde öyle olmuştu ağırı yedim fazlasıyla hemde asla doymuyordum bu sefer tam tersi midem çok bulanıyor yemek yemek istemiyorum
İnşallah bu seferki tutunma belirtisidir döllenmeden itibaren beta HCG ufaktan salgılanmaya başlıyor belki onu hissediyordur vücudun tepki veriyordur inşallah öyledir canım

İnşallah bu seferki tutunma belirtisidir döllenmeden itibaren beta HCG ufaktan salgılanmaya başlıyor belki onu hissediyordur vücudun tepki veriyordur inşallah öyledir canım
İnşallah canım çok değişik bişey kafayı da takmak istemiyorum ama güçsüz halsiz hissediyorum kendimi uyumak istiyorum midem buna izin vermiyor ama baş ağrısı olmaya başladı artık

Durdukça dikkat ettim bugünde dünle aynı gibi acaba bende ters giden bir şey mi var niye silikleşmedi ki bu arada canım senin şimdiki hali nasıl sabaha Göre koyulaşma olmuşmu testinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…