Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Durdukça dikkat ettim bugünde dünle aynı gibi acaba bende ters giden bir şey mi var niye silikleşmedi ki bu arada canım senin şimdiki hali nasıl sabaha Göre koyulaşma olmuşmu testinde

Attım bebek görmedin mi
Canım gördüm ama ben şey demek istedim sanki biraz çizgi yerini tam anlamadım sarılık çok var hani akşama kadar bekleyince yaptığın test belki daha görülebilir hale gelmiştir diye şimdiki durumunu sormak istedim testin

Eklentiler

• IMG20221209182150.jpg
    IMG20221209182150.jpg
    62,1 KB · Görüntüleme: 155
Canım gördüm ama ben şey demek istedim sanki biraz çizgi yerini tam anlamadım sarılık çok var hani akşama kadar bekleyince yaptığın test belki daha görülebilir hale gelmiştir diye şimdiki durumunu sormak istedim testin
Attım kız sabah testi valla. Ama en kurumuş şekli o

Aynı kalmıs gibi. İnşallah yarın sabah daha da koyulasır 😍

merhaba birşey sorucam sizlere arkadaslar catlatma iğnesinden sonra kaç gün ilişkide bulundunuz ? Ben 3 gün üst üste oldu sonrası nasıl olucak bilmiyorum

8. Gün yani bugun yaptıgım test negatif. İnşallah pozitife döner hemen

8. Gün yani bugun yaptıgım test negatif. İnşallah pozitife döner hemen
Kuzum bende sabah yaptım baya silik çıktı büyük ihtimalle bir iki güne benimde tamamen negatife döner hadi bakalım özellikle salıdan itibaren artış olur gebelik varsa hadi en erken pazartesi diyelim

merhaba birşey sorucam sizlere arkadaslar catlatma iğnesinden sonra kaç gün ilişkide bulundunuz ? Ben 3 gün üst üste oldu sonrası nasıl olucak bilmiyorum
Merhaba bizimde iğneden 36. Saat sonrası oldu sonra ertesi gün yine oldu sonrasında gün aşırı devam ediyor yarın sonuncusu olur bizde artık :KK53:

Kuzum bende sabah yaptım baya silik çıktı büyük ihtimalle bir iki güne benimde tamamen negatife döner hadi bakalım özellikle salıdan itibaren artış olur gebelik varsa hadi en erken pazartesi diyelim

Eklentiler

• IMG_20221210_133220.jpg
    IMG_20221210_133220.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 145
Canım bu arada ben iğne gününü de Sayarak 8. Günüm diyorum çünkü iğneyi erken saatte yaptığım için o günü İlk gün olarak sayıyorum

Sen iğne gününü saymıyorsun o zaman bende cumartesi sabah yapmıştım iğneyi ama o günü 1.gün saydım hadi bakalım inşallah haftaya koyu koyu ikinci çizgiler görürüz 😍
Ayyy inşallah amin.. sen daha sekizinci günü sabah dolduracaksın o zaman 😍 aramızda neredeyse 1 gün var

X