Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Merhaba kızlar çatlatma iğnemi olduğum günle birlikte bugün 12. Gün bugün yaptığım test böyle çıktı sizce hamilelik var mı? Üstteki de dün yaptığım

Eklentiler

• BA68EAC4-95CF-45A6-945C-B12952B27B62.jpeg
    33,8 KB · Görüntüleme: 101
Merhaba kızlar çatlatma iğnemi olduğum günle birlikte bugün 12. Gün bugün yaptığım test böyle çıktı sizce hamilelik var mı? Üstteki de dün yaptığım
Merhaba alttaki bugün ise gebelik varyarın 13. Günün olacak düne göre yaptığın koyulaşmış çünkü

Kızlar benim klomen yeni bitti şu an son dozunu alıyorum bugün ara kontrole gittim sağ da ve sol da 11 mm lik 2 tane yunurtam varmış en büyükleri böyle mis pazartesi gel yeterince büyümüş se catlatma ignesi vercem dedi doktorum herhalde bunun dışında yumurtam olmaz demi pazartesine kadar

evet pazartesine bir az daha büyücek, muhtemelen çarşambaya bi daha çağırcak

ignenin 7.gunu bugün etkisi gecmismi diye yaptım çabuk gecmemismi kızlar ya etkisi

Oyyyy inşallah saglıkla gelir hemencik artar değerin gelişmeleri haber et nolur
Canım kimyasal oldu 4 e düştü doktor kestilerinde oluşmuş dedi bu ay doğum kontrol hapı verdi dün içmeye başladım önümüzdeki ay biraz düşük doz ilaç verecekmiş çünkü pcos olduğum için yeni yumurtalarım oluşmuş ve yumurtalarım adete yakın birden büyümüşler artık bu ay ara verdik senin durumlar nasıl bu ay içiyormusun klomen yada femara

Kistler için tekrar gittim baska bir doktora. Bayağı kızdı bana klomen kullandım diye. Hatta kist için önceki doktor dogum kontrol hapı vermişti bir tane içmistim henüz onu kullanmaya basladım dediğimde de kızdı bu ay hiçbir sey kullanmadan çatlamayan yumurtaların yok olmasını beklicem bakalım kimyasal olmasına da sakın üzülme sağlıklı bir cocuk olsunda kucagımızda biraz beklesekde olur

Canım benimkide kistler geçsin diye doğum kontrol hapı verdi ya bu doktorlar hepsi farklı düşünüyor bende içmemek ve içmek konusunda çok kararsızdım zaten

İnşallah dediğiniz gibidir ya bu da bugün yaptığım siliniyor mu yoksa hala koyu mu

Eklentiler

• 2B1B6946-5E03-47A1-939A-6657AFB27270.jpeg
    41,7 KB · Görüntüleme: 80
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…