Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

hsg önemli bence , ben yaptırdım açık dedi, hsg sonrası korunduk ameliyatım vardı diye, sonra işte ilk tedavi başladı
Tabiki önemli ben adetimi günü gününe oluyorum diye bide şöyle ki doktor bir hastalık gözükmüyor diyor eşimde de bendede sebepsiz olmuyor ondan erteledim biraz

aynurland kızlar ucumuzde aynı gün olmuşuz birbirimizi haberdar edelimmm
Benim 1 yumurtam oluşmuştu bakalım kısmet. Belirti olarak da kasık ağrılarım oluyo göğüs hassasiyetim çok yok normalde de adet zamanında falan hiç olmaz zaten sadece geçen günlerde ara ara sıcak basması oluyodu dünden beri yok hatta dün çok üşüdüm ateşim çıktı ve bacaklarımda ağrı var

1 yumurta oluşmaşı daha sağlıklı diye okudum, sıcak basması basması, ateş iyiye işaret, bence sizde yerleçme oluyor hadi inşallah, ben bu gün acaib mide bulantısıyla uyandım, ama bence psixolojikde ola bilir çünki mide bulantısı için çok erken

Bence pcos olduğu için çok ümitlenmek istemiyorum benim mide bulantım yok bugün sadece kasık ağrım ve aşırı derecede üşümem var normalde üşüyen bi insan değilimdir kışın bile çok kalın giyinmem bugün test yaptım yine ilacın etkisi geçmiş gibi gözüküyor. Hepimiz için hayırlı sonuçlar olsun inşallah

test için daha çok erken

Kizlar mrb bugun benim 11.gunum adetime daha var 7 ocak dunden beri adet olckmsım gibi agri oldu boyle olupta pozitif cktnzmi

İnşallah bebişin seninledir ama 11.gün erken değil mi şimdi çıkmasa bile 15 yada 16.günde tekrar yaptır bence yada şu an iğne etkisiyle de yüksek çıkabilir
Srdum etkisi azalmstir dedi doktor 29.zeynep kamile gidicem burda mrk ettm verdim bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…